Amazon Gaming ilk 1 ay ücretsiz değil mi?

ll.Mehmed

Hectopat
Arkadaşlar Amazon'dan BF1 alacağım ama kredi kartı bilgileri falan istedi girdim kredi kartı bilgilerini sonra telefon numarası istedi. Neden kredi kartı bilgilerini falan istiyor ilk 1 ay ücretsiz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Amazon'dan BF1 alacağım ama kredi kartı bilgileri falan istedi girdim kredi kartı bilgilerini sonra telefon numarası istedi. Neden kredi kartı bilgilerini falan istiyor ilk 1 ay ücretsiz değil mi?
Güvenlik amaçlı. İlk ay ücretsiz. Amazona giriş yapıp üyeliği iptal ederseniz sonraki ay para kesmez.

Ücretsiz kart istemesinin nedeni de sonraki ay kullanıp kullanmayacağını anlamak.

Doğrulamak için istiyor hocam eğer kartınızda belli bir miktar para varsa çok azıcık alıp hemen geri ödüyor hatta para olmasa bile çalışıyor şahsen ben öyle yaptım. Sanal kartta verebilirsiniz isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı