Amazon garanti sistemi nasıl çalışır?

Cyrox1

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Amazon'dan mouse almak istiyorum ancak sadece '30 gün iade garantisi' yazıyor. Sadece bu garanti mi var? Örneğin ileride bir sorun yaşarsam destek alamıyor muyum?

Arkadaşlar Amazon'dan mouse almak istiyorum ancak sadece '30 gün iade garantisi' yazıyor. Sadece bu garanti mi var? Örneğin ileride bir sorun yaşarsam destek alamıyor muyum?

Hocam güvencesi var orada ürün garantisi de olması lazım onlar size iade garantisi yani 30 gün içinde kesin iade edebileceğinizi söylüyorlar.

Diğer satış siteleri 14 gün içerisinde iade alıyorken, Amazon 30 gün içerisinde iade alıyor. Yani 30 günlük bir garanti süresi sağlamıyor, aksine yukarıdaki bilgi ürünü 30 gün içerisinde iade edebileceğinizi iletiyor. Bildiğim kadarıyla 2-3 yıl arası ürünlere garanti desteği sağlıyor.

Garanti çalışır :)
Amazon sitesinde ürünü iade edebileceğin süre o. Ürünün garantisi genelde olan en az 2 yıldır, marka ne kadar garanti veriyorsa.

Garanti çalışır :)
Amazon sitesinde ürünü iade edebileceğin süre o. Ürünün garantisi genelde olan en az 2 yıldır, marka ne kadar garanti veriyorsa.
Hocam başkasından x3 mouse aldım ve switchleri iddia edilen gm8.0 switchler değil. Mesela böyle bir senaryo da amazon kusurlu satılan ve 30 günü geçen ürünler ile ilgilenirmi? Eleman amazondan almış cihazı.

Geri
Yukarı