Amazon garantisi güvenilir mi?

PARAMORE

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
RX 590 Nitro Special Edition ekran kartım var. Bir alıcı çıktı ve sattıktan sonra toplam bütçem, 2000-2200 civarı. 2200 üzerine çıkmam şu an için imkansız görünüyor. 2K için ekran kartı almak istiyorum. Türkiye'de RX 5600 XT'nin en ucuzu Sapphire Pulse ve fiyatı 2250 lira. Amazon'da aynı kart (Amazon.com: Sapphire Radeon Pulse RX 5600 XT 6GB GDDR6 HDMI / Triple DP OC w/ Backplate (UEFI) PCIe 4.0 Graphics Card: Computers & Accessories) 20 dolar gümrükle beraber 1850 liraya tekabül ediyor. Amazon'dan aldığım üründe herhangi bir sıkıntı olsa garanti sürecinde sorun yaşar mıyım, rahat olur mu? Bir de maksimum 2200 liraya farklı bir öneriniz var mı? 1660'a yanaşmayı düşünmüyorum. 5600 XT, 2060'la aynı performansta çünkü. Türkiye'de RX 5700 düşündüm fakat custom soğutmalar 2500'den başlıyor. Garanti konusu rahatsa NewEgg önerilerine de açığım.

Amazon garantisi ülkemizde büyük sorun, gümrük vergisi vs ödersiniz. Amazon.de bu tip masrafları karşılıyor. Amazon yerine Amazon.de, fr vs gibi avrupa sitelerinden alış-veriş yapın.

Amazon garantisi ülkemizde büyük sorun, gümrük vergisi vs ödersiniz. Amazon.de bu tip masrafları karşılıyor. Amazon yerine Amazon.de, fr vs gibi avrupa sitelerinden alış-veriş yapın.
Özellikle önerdiğiniz var mı peki, Newegg de olabilir.
Hocam bu arada Amazon.de aşırı pahalı. Aynı kart, 380 euro.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı