Amazon hesabım kilitlendi

Havenn

Decapat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi Amazon Türkiye hesabım kilitlendi. Hesaba girmeye çalıştığımda benden şifremi değiştirmemi istiyor ve e-postama kod gönderiyor. Kodu girip devam ettiğimde ise iki adımlı doğrulama kodu istiyor. Sorun şu ki telefon numarası eski telefon numaram. Asla değiştirmeme de izin vermiyor. Hesap kurtarma sayfasına girip "iki adımlı doğrulama için kullandığım telefon numarasına erişemiyorum" deyince ise hiçbir şey olmuyor. Ekteki yazıya tıkladım oda hiçbir işe yaramıyor. Bir ara müşteri temsilcilerine başvurdum benden adresimi istediler. Adreste bayağı eski böyle 2 ev öncesi falan, dedim bilmiyorum. Bana dediler ki yapabileceğimiz bir şey yok. E-posta atayım dedim e-postaları yok. Bildiğin Elimde e-posta ve şifre var yine de sefil oluyorum...

1621804859468.png

Kimlik bilgilerinizi vs. girmediyseniz yeni telefon numaranızla beraber bir hesap açmayı deneyebilirsiniz. Bahsettiğinize göre hesap bir hayli eski. Telefon numaranız ve ev adresleriniz değişmiş. :)

Kimlik bilgilerinizi vs. girmediyseniz yeni telefon numaranızla beraber bir hesap açmayı deneyebilirsiniz. Bahsettiğinize göre hesap bir hayli eski. Telefon numaranız ve ev adresleriniz değişmiş. :)
Yeni hesap açarım açmasına da epostam kaldı işte sıkıntı orda. Bu. hesabı sadece eposta için istiyorum.

Geri
Yukarı