Amazon iade kağıdı çıkarmassak ne olur?

Ricky Sanchez

Decapat
Amazon'dan bir ürün iade edeceğim aramex aracılığıyla iade etmeden önce iade için bir kağıt çıkarmam gerekiyormuş çıkarmam biraz zor çıkarmazsam kağıdı iadede bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, zamanında ben de Aramex üzerinden iade etmiştim. Kargocu kapıya geldiğinde kağıda ihtiyacı olmadığını zaten kendilerinin etiket çıkartıp yapıştırdıklarını söyledi. Kağıdı istemedi bile.

Merhaba, zamanında ben de aramex üzerinden iade etmiştim. Kargocu kapıya geldiğinde kağıda ihtiyacı olmadığını zaten kendilerinin etiket çıkartıp yapıştırdıklarını söyledi. Kağıdı istemedi bile.

Anladım gerek yok yani aramex hiç kullanmadım nasıl bir firmadır bilginiz var mı ona göre MNG Kargo'yu seçmek zorunda kalacağım.

Anladım gerek yok yani aramex hiç kullanmadım nasıl bir firmadır bilginiz var mı ona göre MNG Kargo'yu seçmek zorunda kalacağım.
İki firmayla da iade ettim. Aramex'in depoya gitmesi bir haftaya yakın sürdü neden öyle oldu bilmiyorum. MNG kargo ise 2 günde gitti. Yani bölgeden bölgeye değişiyor ama MNG daha hızlı gibi.

Peki MNG Kargo iade ederken çıkarmam gereken bir şey var mı? Evden teslim alıyorlar mi?
MNG Kargo bildiğim kadarıyla evden teslim almıyor. Amazon'dan MNG kargo ile iade oluşturunca AMZN ile başlayan bir kod veriyorlar (2-3 saat içerisinde aktif oluyor). Sen en yakın MNG şubesine gidip o kodu söyleyerek kutuyu teslim ediyorsun.

Geri
Yukarı