Amazon Jp'den ekran kartı almak

BerzerkFrost

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Memur
Şu an Amazon Japonya sitesinde gayet uyguna ekran kartları var. ASUS ROG RTX 3070ti modelini almak istiyorum fakat bunu aldıktan sonra Türkiye gümrüğüne vergi ödemem gerekecek mi yoksa vergiler shipping fiyatına dahil mi?

Adsız.png

Yanlış bilmiyorsam Amazon satın alma kısmında vergiyi dahil ediyor. Ancak bu kadar pahalı bir ürün için yaklaşık 4000 tl fark için hem bu kadar bekleyeceksiniz, hem sıkıntısı çıkabilir, hem garantisi olmayacak ya da global garanti olacak. Siz bilirsiniz ama şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Almadan bir kez daha düşünün derim. Bu kadar para verip garantisiz bir cihaz kullanmak benim açımdan çok tedirginlik yaratırdı en azından

Vergiler ve gümrük bedeli Shipping'e dahil değil. Sonradan sen ürünü teslim almadan ödemen gerekir.

Ben Amazon jpden alışveriş çok yaptım satın almada vergiyi her şeyi ödüyorsunuz ama tabii gümrük memuru canı sıkılıp kendi kafasına göre fiyat çıkartırsa ayrı normalde sıkıntısız geçmesi gerekiyor tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı