Amazon kargo kaç günde gelir?

Güncelleme 7: Hala güncelleme yok. Gün ve gün aktaracağım neden yazıyorsun demeyin sonra :D
Yok hocam niye diyelim bizde öğrenmiş oluyoruz. Böyle bir sıkıntı yaşarsak çözüm olarak ne yapacaz sende öğrenecez.

Yok hocam niye diyelim bizde öğrenmiş oluyoruz. Böyle bir sıkıntı yaşarsak çözüm olarak ne yapacağız sende öğreneceğiz.

Çözüm Amazon'u kullanmamak sanırım :D

Güncelleme 8: Hala bilgi akışı yok.

Yapma ya gerçekten kötü oldu şimdi.

Güncelleme 9: Hafta sonu müşteri hizmetleriyle konuştum yine aciliyetini ileteceğim dendi. Ancak hala daha güncelleme yok.

Güncelleme 9: Hafta sonu müşteri hizmetleriyle konuştum yine aciliyetini ileteceğim dendi. Ancak hala daha güncelleme yok.

Yok böyle bir şey ya ben anlamıyorum ki. Gümrükten neler geçiriyor millet.
Sizin takılan mouse oldu. Hocam istersen bayramdan önce iptal et. Şurada 2 hafta gibi bir süre kalmış. Bir de araya bayram girerse hayatta senin kargo işi çözülmez. Bu saate kadar gelmediyse ne zaman gelecek ki. Beklediğinize yazık olmuş. Sana kalmış tabii ki de iade süreci de bir hayli zor olur tekrardan belirteyim. İade yapacaksan yarın başlaman gerekiyor sürece, ya da bu kadar bekledim sonuna kadar bekliyeceğim dersen onu da anlarım. İnşaAllah kolaylıkla işiniz çözülür hocam.

Yok böyle bir şey ya ben anlamıyorum ki. Gümrükten neler geçiriyor millet.
Sizin takılan mouse oldu. Hocam istersen bayramdan önce iptal et. Şurada 2 hafta gibi bir süre kalmış. Bir de araya bayram girerse hayatta senin kargo işi çözülmez. Bu saate kadar gelmediyse ne zaman gelecek ki. Beklediğinize yazık olmuş. Sana kalmış tabii ki de iade süreci de bir hayli zor olur tekrardan belirteyim. İade yapacaksan yarın başlaman gerekiyor sürece, ya da bu kadar bekledim sonuna kadar bekliyeceğim dersen onu da anlarım. İnşaallah kolaylıkla işiniz çözülür hocam.

Amin inşallah. Sorun şu ki ürüne ihtiyacım da var mouse kırık şu an kullandığım. Tatile çıkacağım acelesi de var, çarşambaya kadar hareket olmazsa iade için uğraşacağım.

İnşaAllah olur hocam. Hakkında hayırlısı olsun kısa sürede işin görülür inşaAllah.

Hala daha güncelleme yok çok sinirim bozuldu.

Halen daha ürün elime ulaşmadı. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde kendileri kerry lojistik ile iletişime geçmiş, pazartesi günü teslimat planlanıyormuş bu hafta sonu gümrük işlemleri yapılacakmış hafta sonu nasıl yapıyorlarsa artık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı