Amazon parayı çekti ama sipariş başarısız uyarısı veriyor

Arocyn

Hectopat
Yer
Burdur Krallığı
Sabahtan beri HDD sipariş vermeye çalışıyorum resimdeki gibi bir hata veriyordu. Parayı de çekmiyordu.
1621515891908.png

Şimdi ise başka karttan sipariş verdim bu sefer parayı çekmesine karşın yine aynı hatayı verdi. Ne yapmam lazım? Amazon müşteri hizmetleri var mı?

Ödeme aracını kontrol et tıkla ve kart bilgilerinde hata olup olmadığına bak. Ayrıca kartın internet alışverişine açık olup olmadığını kontrol et.
Ben bir kere kartın tarihini yanlış yazdığımda bu uyarıyı vermişti düzeltince kalkmıştı. İlk siparişinizdeki kart bilgileri doğru, internet alşverişi açık ve limit konusunda sıkıntı yoksa evet iletişime geçin.
Hata yok daha önce aynı karttan 2-3 tane sipariş de vermiştim sıkıntı çıkmamıştı.

Peki kart Ziraat'in hem banka hem kredi kartı olan mı? CVV yanlış giriyorsunuz belki.
Kredi kartı kullanmıyorum. CVV de hiç bir şeyde istemedi.
Müşteri temsilcisi beklememi söyledi Pazartesi'ye kadar. Bakalım ne olacak. İlk kez böyle bir sorun yaşıyorum.
GÜNCELLEME:

6 tane müşteri hizmeti görevlisi ile konuştum. Sorunum çözülmedi. Şu sipariş otomatik olarak iptal oldu param hala ortada yok. Teknik ekip bilgilendirildi diyor bu konuda ama teknik ekip bilgilenecek de bana param gelecek de ben tekrar sipariş vereceğim 1 ay olacak. Depolama ile millet mining yapmak için alacak benim ihtiyacım olduğu halde alamayacağım bu gidişle bunu kim telafi edecek?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı