Çözüldü Amazon Prime 30 Gün İçinde İptal Etmek Mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BoranK

Hectopat
Daha fazla  
Prime 30 günlük denemeyle sipariş yaptıktan sonra iptal edilebiliyor mu?

Evet son güne kadar istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Zamanında iptal etmezseniz kartınızdan dönemlik aidat ücreti çekebilir.

Teşekkür ediyorum. Bazı yerlerde prime ile alışveriş yaparsanız (1 aylık deneme ile) iptal olmuyor diye okumuştum.

Bizzat denemesem kesin konuşmazdım. Prime aktifleştirip satın aldım ve 20-25 gün sonra iptal ettirdim. Prime etkinleştirince kartınızdan $1-3 kadar açık provizyon bedeli kesilebilir, bilginiz olsun.

Tamam çok teşekkürler, prime ile satın alınca kargoda bir fark oluyor mu ? Kargo süresinde vs.

Prime'ın asıl amacı Migros Kart gibi özel indirimlerden yararlanmak, bazı ürünlerde (Amerika içi) ücretsiz kargo özelliğinden yararlanmak. Türkiye için özellikle hızlı kargo parasını ödemediğiniz sürece normal şartlarda bir değişiklik olmaz. Amazon yetkilileri size kıyak geçip süreci hızlandırabilirler, bu da mümkün.

Ben yetkililerle görüştüm kargo ücretini sildirdim. Şimdi G430 sipariş edeceğim. Bakalım ne zamana gelecek.

Ben yetkililerle görüştüm kargo ücretini sildirdim. Şimdi G430 sipariş edeceğim. Bakalım ne zamana gelecek.

Ben de G430 almayı düşünüyorum da bu kargo sildirme işi çok zor mu, şans mı? Bilgi verir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…