Amazon Prime abonelik

Bununla uğraşacak personelin bile emeğine üzüldüm gerçekten. Multi-milyarlık devasa şirket ülkemize yatırım yapıp giriş yapıyor. Pazara giriş ve sürümden kazanma modeliyle, başından beri sayısız benefite neredeyse yarım dolar anca eden üyelik imkanı tanıyorsun. Buna rağmen birtakım değişik insanlar, akıl almaz emekler verip, insanların para vererek kazandığı perklere ücretsiz erişmeye çalışmak için farklı hesaplarla uğraşıp, bir de bunu nasıl ödemeyebilirim diye soruyor.

Gerçekten çok yazık...

Yalnız hocam şöyle bir şey var 7.99'a satın alındığı zaman anında iade ettiğinizde 7.67TL geri veriyor size yani üyeliğin kullandığınız kadarını zaten sizden alıyor sizden çekilen paranın biriken üyeliklerle gram alakası olamaz mantıken çünkü kullandığınız kadarını kesip kalanını iade veriyor.

Yalnız hocam şöyle bir şey var 7.99'a satın alındığı zaman anında iade ettiğinizde 7.67TL geri veriyor size yani üyeliğin kullandığınız kadarını zaten sizden alıyor sizden çekilen paranın biriken üyeliklerle gram alakası olamaz mantıken çünkü kullandığınız kadarını kesip kalanını iade veriyor.
ben üye olurken benden hiç para çekmedi. bir seferinde 1 TL çekip ardından iade etti. ben de bunun üyelikten kaynaklanmıyor olabileceğini düşünüyorum. Üyelikten olsa her ay bu bu çekim talebi gelmez miydi? 2 gün önce gelmeye başladı.

Jeff o parayı son kuruşuna kadar alır. Ya kuzu kuzu kartına yatırırsın ya da Amazon'un senin için yasal yollarla gelmesini beklersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı