Çözüldü Amazon Prime deneme süresi iptal edildiğinde bir kere daha açılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AloneGamer

Hectopat
Arkadaşlar, ben Amazon Prime ile ilgili bir şey soracaktım; deneme sürümü kullanacağım ve sonrasında beğenmezsem iptal edeceğim. Denemeyi iptal ettikten sonra yine hesap açıp deneme sürümü aktif edebiliyor muyum ve deneme sürümü kullandım ve beğenmedim, iptal ettim diyelim, yine bir Amazon Prime hesabı açabilecek miyim acaba?

Arkadaşlar, ben Amazon Prime ile ilgili bir şey soracaktım; deneme sürümü kullanacağım ve sonrasında beğenmezsem iptal edeceğim. Denemeyi iptal ettikten sonra yine hesap açıp deneme sürümü aktif edebiliyor muyum ve deneme sürümü kullandım ve beğenmedim, iptal ettim diyelim, yine bir Amazon Prime hesabı açabilecek miyim acaba?

Evet, ben önceden öyle yapmıştım.

Hayır, bu tarz tabanlı web siteleri IP üzerinden bakıyorlar diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yani? Şimdi açacağım, gerçek bilgilerimi vereyim mi? Ve şunu anlamadım; sonradan sildiğimde hesabı, yine hesap açıp o maille aynı kredi kartıyla kullanabilecek miyim deneme üyeliğini?
Ben yaptığımda oldu.
Aynı telefon numarası, aynı email, aynı kredi kartı ile yaptım 2-3 defa ve her seferinde oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı