Amazon Prime Free Trial Ücretlendirme

Naxos

Hectopat
Daha fazla  
Bu sistem hakkında bilgi verebilirmisiniz ben bir klavye alacaktım fakat prime'a rezerve edilmiş. Şimdi ben free trial yapsam ve siparişi verip üyelikten çıksam bu ücreti keser mi eğer keserse ne kadar ücret keser?

Evet amazon görevlileriyle konuşup siparişimi verdim sorunumu çözdüm konu kilitlenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücret kesiliyor muymuş?

Evet. Aylık 100 dolar kadar ücret kesiyorlar. Prime olayı sana bana yaran bir olay değil. Aylık 50 60 sipariş veren insanlar için her defasında kargo ücreti ödemesinler diye oluşturulmuş bir olaydır. Ayriyetten Prime üyelerine özel ürünler, kampanyalar falan düzenleniyor. Amerika'da bizim ki gibi her köşe başında bir bakkal yada market yok. Oyüzden insanlar alışveriş yapacakları zaman bazen 5KM bazen 10 KM uzaklıktaki büyük alışveriş merkezlerine gidip alacaklarını alıp depoluyorlar. Merkezi yerlerde de park olayları falan problem olduğundan çoğu kişi bütün alışverişlerini Amazon üzerinden yapıyor. Hatta evde içecekleri suya kadar Amazon'dan satın alıyorlar. O yüzden aylık alışverişi 50 ile 100 arasında değişen varsa Prime üyeliği yapsın. Diğer türlü boşuna her ay 100 dolar para kesilir.

Benim bildiğim aylık yanlışda biliyor olabilirim. Ancak Prime olayının çalışma şekli budur. Bir nevi Amazon'a abone oluyorsunuz bu abonelikle size ücretsiz kargo fırsatlar gibi şeyler sunuyor. Olayı bu . Ama gereksiz. Türkiye şartlarında kimse Amazon'dan okadar alışveriş yapmaz. Adamlar bakkal niyetine kullanıyor Amazon'u.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı