Amazon Prime Gaming ile alınan oyunlar süresiz mi?

Amazon Prime Gaming üyesiyken kütüphanemize eklediğimiz oyunları üyelik bittikten sonra da oynayabiliyor muyuz yoksa PS Plus gibi sadece üyeyken mi oynanıyor?
Direkt kod olarak verdiği için sonsuza kadar sizin.

Gamepass gibi hizmetlerle karıştırılmaması gerekiyor. Prime Gaming'in verdiği oyunlar kalıcıdır.

Battlefield 4 bedava olmuş hocam. Haberi olmayan varsa 7,90 TL'ye 70 TL'lik oyunu alabilirsiniz.

Prime Gaming'in internet sayfasında kocaman harflerle oyunların kalıcı olarak sizde kalacağı söylenilmiş ve siz hala bunun için bile konu açıyorsunuz. Burada konunun onaylanmasını beklemek yerine çoktan cevabı öğrenebilirdiniz.

Bunu büyük ihtimal, geçen ay aldığınız oyunlar Prime Gaming sayfasından kalktığı için soruyorsunuz. Amazon Launcher diye bir uygulama var Steam tarzı. Oradan talep ettiğiniz bütün oyunlara ulaşabilirsiniz. Evet, kalıcı olarak sizin.

Zaten baktım hiç biyerde bununla ilgili bir yazı bulamadım bu yüzden konu açtım ayrıca size ne? Konu açmak suç mu istemiyorsan girme cevaplama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…