Amazon Prime ile yurt dışı siparişinde kargo ücretsiz olur mu?

ThewinnerhunTR

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir PSU almak istiyorum ama bu PSU Amazon'da ucuz ve bunun 347,69 TL kargo ücreti var ve Prime alın ücretsiz kargo ekspressi olsun diyor. Prime alırsam bu kargo Prime ile bedava mı olur? (yani 7,90 mi olur?)

Ekran Görüntüsü (34).png

Amazon Prime ile Amazon.com.tr tarafından yurt içi lojistik merkezlerimizden gönderilen ürünler için sipariş tutarınız ne olursa olsun kargo ücreti ödemezsiniz. “Yurt dışından gönderilir” ibaresi bulunan ürünler için kargo ücreti istenebilir.

Böyle yazıyor sitesinde hocam.

Amazon yurt dışında ayrı, Amazon Türkiye'de ayrı Prime gerekiyor, benim TR hesabında Prime'ım var ve yurt dışı ürün alırken ithalat parası vs isteniyor fakat Amazon Prime'ı yurt dışı versiyonunda alırsak ücret almaz diye düşünüyorum, konuyu takipdeyim hattaha 30 günlük deneme varsa direkt bakıp bilgi veririm bana da lazım çünkü.

Diyelim ki US Amazon'da prime hesabın var ve ücretsiz kargolu bir ürünü alacaksın. Adresini Türkiye girdiğin anda sana kargo gümrük falan filan her şeyi hesaplıyor.

Prime da bir yere kadar yani.

Amazon Prime ile Amazon.com.tr tarafından yurt içi lojistik merkezlerimizden gönderilen ürünler için sipariş tutarınız ne olursa olsun kargo ücreti ödemezsiniz. “Yurt dışından gönderilir” ibaresi bulunan ürünler için kargo ücreti istenebilir.

Böyle yazıyor sitesinde hocam.
Hocam teşekkürler

Amazon yurt dışında ayrı, Amazon Türkiye'de ayrı Prime gerekiyor, benim TR hesabında Prime'ım var ve yurt dışı ürün alırken ithalat parası vs isteniyor fakat Amazon Prime'ı yurt dışı versiyonunda alırsak ücret almaz diye düşünüyorum, konuyu takipdeyim hattaha 30 günlük deneme varsa direkt bakıp bilgi veririm bana da lazım çünkü.

Hocam ben baktım sadece Almanya ve Avusturya mı Avustralya mı sadece orada geçerlidir diyor o yüzden hiç girmedim 30 günlük deneme olayına falan

Son düzenleme:
bende merak ediyorum, satıcı amazon germany. kargo ücreti olur mu yine. amazon germany tarafından satılıyor ve gönderiliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı