Amazon Prime üyeliğini ücretsiz kullanınca sorun oluşur mu?

stownnberat

Picopat
Selamlar. Ben Amazon Prime'ı 9-10 aydır kullanıyorum. 39 TL olana kadar parasını ödüyordum, hatta ilk deneme sürümüyle almıştım. 39 TL olduktan sonra aboneliğimi iptal ettim, aradan bir süre geçtikten sonra Prime'ı 30 günlük deneyin ile karşılaştım, tıkladım ve aynı hesap, aynı karttan kabul etti. Şaşırmıştım fakat benim için iyi haberdi. Tabii aradan 1 ay geçti sonra 29. gün de aboneliğimi iptal ettim. Kartım da para olmamasına rağmen öde seçeneğine bastığım da ise kabul etmişti, bunu 2-3 ay boyunca yaptım. Şuan kartıma para atacağım para çeker mi attığım da veya öylece kalır mı? Son olarak dava gibi işlerle uğraşır mıyım?

1. Hoş bir şey değil.
2. Umarım çekerler, ve bunu suistimal ettiğin için uğraşırsın mahkemelerde.
3. Seviyorsan öde ve kullanmaya devam et. Karşılayamıyorsan iptal et geç.
Dostum bu sorun benlik değil, adamlar düzgün sistem yapamamışlar. Hem ben parasını ödemeye hazırım sorun yok. Sadece sormuştum.-

Parasını ödemeye hazırsan boş kartla ve ay sonlarında neden yenileme yapacakken iptal ediyorsun. :) Bari samimi ol be. Konunun ekran görüntüsünü Amazon müşteri hizmetlerine ilettim ben. Bu suistimaller yüzünden bize girmesin konu dönüp dolaşıp diye. Olası sonuçlar için de geçmiş olsun şimdiden.

Amazon, alışveriş sitesinde iade sistemini suistimal edenlerin genellikle hesabını bloke ediyor. Aynı şeyi Prime aldığın hesaba uygulama ihtimali var. Prime 39 ₺ bile her ay çok güzel oyunlar veriyor. Amazon'un üstüne düşmediği başlatıcıdan yayınlasa da o oyunlar için gayet uygun bir fiyat. Üstüne Prime video, ücretsiz kargo, 1 adet twitch aboneliği ve çok oyunculu oyunlar için ödüller.

Parasını ödemeye hazırsan boş kartla ve ay sonlarında neden yenileme yapacakken iptal ediyorsun. :) Bari samimi ol be. Konunun ekran görüntüsünü Amazon müşteri hizmetlerine ilettim ben. Bu suistimaller yüzünden bize girmesin konu dönüp dolaşıp diye. Olası sonuçlar için de geçmiş olsun şimdiden.
Dostum deneme sürümü değil mi? Denedim ve iptal ettim. Şans eseri de böyle bir olayla karşılaştım, zaten tahmini bi 90 TL lik bir şey yaptım, 120 de olabilir. Kartıma baktım şimdi, bayram sonu kartıma yansırsa zaten ödeyeceğim. Merakımdan sordum.

Geri
Yukarı