Amazon Razer Chroma

amazon hesabımı engellemişler giriş yapamıyorum attıgım resımde maile mi cevap olarak istemişler onu ? birde kredi kartı teyzeme ait o kendi evinin adresi ve kendi numarası ile kayıtlı bankada ben siteye kendi ev adresim ve kendi numaramı girdim diyemi bu hatayı aldım ? bide ingilizcem olmadıgı için mailide tam ceviremedim

Kart bilgilerinin uyumsuzluğu yüzünden hesabını askıya almışlar. Hesap bilgilerinin onlar tarafından onaylanana kadar hesabına erişemeyeceğini dile getirmişler. Bu mesajlarına cevap vermeni istemişler. Kartının teyzene ait olduğunu belirt ve eğer istiyorlarsa teyzene ait bilgileri güncelleyip hesabı aktive edip edemeyeceklerini sor. Eğer ki evet kredi kartı sahibinin bilgilerini bizimle paylaşırsanız hesabınızı açarız gibi bir mail gelirse tekrardan onlara hangi informationları iletmen gerektiğini sor. İstenen informationlara göre tekrardan mailini yaz gönder.

@SypeR Hocam Amazonla 2 gündür görüşüyorum. Şöyle bir sıkıntım var. Herkes işte 10-15 günlük kargo elime 4-7 günde falan ulaştı diye sağda solda yazmış. Ben ayın 25 Ocak'ta mouse siparişi verdim. En son track package olarak ''January 28, 2015, 11:51 am - Edison NJ US - Package arrived at a carrier facility'' gözüküyor. 2 gündür amazon müşteri hizmetleri ile görüşüyorum neden siparişim hala aynı yerde diye. Sürekli 9 Şubat teslimat tarihi olarak gözüktüğü için sistemde 9 Şubat'ta paket elinize ulaşmış olacak diyorlar. Dün en son Türkiye'ye yola çıktı dedi bir yetkili. Bugün kontrol ettim hala kargoda bir değişiklik yok. Bugünde bir müşteri hizmetlerine bağlandım ve dün bana böyle böyle denildiğini söyledim. Döndü dolaştı 9 Şubat'ta kesin size ulaşır diye bilgi verdi. Bu durum canımı sıktı. Eğer bu 4-7 gün olayı rivayet değilse benim siparişimde bana erken ulaşsın isterim.

@SypeR Hocam Amazonla 2 gündür görüşüyorum. Şöyle bir sıkıntım var. Herkes işte 10-15 günlük kargo elime 4-7 günde falan ulaştı diye sağda solda yazmış. Ben ayın 25 Ocak'ta mouse siparişi verdim. En son track package olarak ''January 28, 2015, 11:51 am - Edison NJ US - Package arrived at a carrier facility'' gözüküyor. 2 gündür amazon müşteri hizmetleri ile görüşüyorum neden siparişim hala aynı yerde diye. Sürekli 9 Şubat teslimat tarihi olarak gözüktüğü için sistemde 9 Şubat'ta paket elinize ulaşmış olacak diyorlar. Dün en son Türkiye'ye yola çıktı dedi bir yetkili. Bugün kontrol ettim hala kargoda bir değişiklik yok. Bugünde bir müşteri hizmetlerine bağlandım ve dün bana böyle böyle denildiğini söyledim. Döndü dolaştı 9 Şubat'ta kesin size ulaşır diye bilgi verdi. Bu durum canımı sıktı. Eğer bu 4-7 gün olayı rivayet değilse benim siparişimde bana erken ulaşsın isterim.
4-7 gün içinde teslimat için "Amazon HighPriovity Shipment" modelini seçmeniz gerekiyor. Fakat bu seçim ücretsiz kargo seçeneğini etkiliyor ve üstüne ek kargo ücreti ödüyorsunuz. Amerika içi aynı gün kargoya veriliyor fakat Türkiye - Amerika arası uzaklık sebebiyle bize 1 hafta gibi bir sürede ulaşıyor.

@SypeR Hocam zaten 7 gün doldu fakat sipariş hala 'January 28, 2015, 11:51 am - Edison NJ US - Package arrived at a carrier facility' olarak gözüküyor. 28'inden beri pakette hareketlilik yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı