Amazon: Sorry, this item can't be shipped to your selected address.

Zeushanro

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben amazondan bir G933 kulaklık alacağım türkiyede 1.000.000 lira fakat amazondan 109 dolar. Ben amazondan bunu almak istiyorum ama bana bunu diyor bu hatayı nasıl düzeltip Turkıye'ye gonderırırm.

Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order. You can also see if this item is available to ship to your address fromanother seller.

Diğer satıcılarda da 600 700 lira diyor. Türkiye'den alınca soyuldugumu hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben amazondan bir G933 kulaklık alacağım türkiyede 1.000.000 lira fakat amazondan 109 dolar. Ben amazondan bunu almak istiyorum ama bana bunu diyor bu hatayı nasıl düzeltip Turkıye'ye gonderırırm.

Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order. You can also see if this item is available to ship to your address fromanother seller.

Diğer satıcılarda da 600 700 lira diyor. Türkiye'den alınca soyuldugumu hissediyorum.
Dostum maalesef bazı ürünlerde bu tarz sıkıntılar olabiliyor tam olarak bir çözümü yok.
Eğer sen bu hatayı "satın al" butonuna basıp satın alma işlemleri sırasında alıyorsan çözemezsin muhtemelen bazı ürünler böyle kalıyor.

Ürünü Amazon.com yerine Amazon.de'den satın alabilirsin şuanda girip denedim. Normalde "Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor. " dese de sepete ekleyip satın alma işlemlerini yapabiliyorsun.
Yani ürünü oradan alabilirsin.
Önerilen fiyat (Almanya için):EUR 229,00
Günün Fırsatı: (Şuan ki Fiyat): EUR 119,00
[TBODY] [/TBODY]

Şuanda indirimde ve Amazon.de'de 50 euro ve üzeri ürünlerde kargo ücreti yok.

Amazon.de amazon.co.uk deneyin alternatif olarak.

Keşke black Friday'i kaçırmamış olsaydınız.

Amazon.de amazon.co.uk deneyin alternatif olarak.

Keşke black Friday'i kaçırmamış olsaydınız.
Hocam Allah aşkına ben geçen yıl Black Friyday'den baya alışveriş yaptım. Bu sene sürekli bekledim indirimi. Her gün kontrol ettim ama indirimler başladı mı anlamadım.

Geçen yıl anasayfa da her yerde çıkıyordu işte "indirim, indirim bunlar falan filan" diye bu senede benzer bir şey gördüm topu topu 20-30 ürün vardı onlarda 1-2 dolarlık ucuz saçma sapan şeylerdi.

Tam olarak ne zaman oldu Black Friyday ?

Hocam Allah aşkına ben geçen yıl Black Friyday'den baya alışveriş yaptım. Bu sene sürekli bekledim indirimi. Her gün kontrol ettim ama indirimler başladı mı anlamadım.

Geçen yıl anasayfa da her yerde çıkıyordu işte "indirim, indirim bunlar falan filan" diye bu senede benzer bir şey gördüm topu topu 20-30 ürün vardı onlarda 1-2 dolarlık ucuz saçma sapan şeylerdi.

Tam olarak ne zaman oldu Black Friyday ?

Geçtiğimiz hafta boyunca Black Friday indirimleri vardı. Pazar gecesi bitti. Ben de ayrıyeten kendim girip baktığımda makul ürünler bulamadım. Başka sosyal bağlantıların aktarması sonucu takip edebildim. Çok absürd beklentilerim yoktu ama her şekilde Türkiye fiyatlarının en fazla yarısına kadar gelen bir kaç ürün aldım. Columbia, jack wolfskin bot, logitech ve diğer bir kaç oyuncu alet edevatını hatırı sayılır indirimlerde yakalamış bulundum.

Geçen veya ondan önceki sene kadar keyifli geçmedi çünkü kur sağolsun. Hala kafamda gördüğüm euro dolar fiyatlarını 3'le çarpıp almaya çalışırken son ödeme ekranında hesaplıyorsunuz. Tabi bu haliyle bile piyasa fiyatlarının yarısından az çıkıyorlar sağolsun.

G633 75 dolar, g933 80 küsür dolar seviyesine indi. Keza G810 ve bir çok üst seri ekipman da vergi sınırı altında fiyatlara indiler (75 euro altına).

Tavsiyem gelecek black friday'de ismi lazım olmayan başka yerlerdeki takip bağlantılarını izleyin daha haberdar olursunuz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı