Amazon teslim edilmek üzere yola çıktı yazan sipariş ne zaman gelir?

SAMetyakkut

Centipat
Daha fazla  
Amazon'dan RC araba ESC sipariş ettim, 4 gün oldu teslim edilmek üzere yola çıktı diyor, kaç güne gelir, ve kumanda sipariş etmiştim 8 gün oldu paket taşınıyor paketi taşıyan uçak kalktı varış zamanı 10 20 Mayıs diyor, ne zaman gelirler?

Genelde amazon dediği tarihler arasında teslim ediyor. Yurtdışı ürünlerde bile sorun yaşamadım bugüne kadar. 10-20 mayıs arası tarih verdilerse 20 mayısa kadar kesinlikle teslim ederler. İstanbul, Ankara gibi yerlerdeysen 10 - 12 'si gibi bile gelebilir.

Genelde Amazon dediği tarihler arasında teslim ediyor. Yurt dışı ürünlerde bile sorun yaşamadım bugüne kadar. 10-20 Mayıs arası tarih verdilerse 20 Mayısa kadar kesinlikle teslim ederler. İstanbul, Ankara gibi yerlerdeysen 10 - 12'si gibi bile gelebilir.

Teşekkürler, İstanbul'dayım, şu an dağıtıma çıktı yazıyor en geç saat 8 diyor, kargonun sitesi de ise gumrujleme yapılıyor diyor.
Bekleyeceğiz artık.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-08-19-30-11-401_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2023-05-08-19-30-11-401_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 109
Teşekkürler, İstanbul'dayım, şu an dağıtıma çıktı yazıyor en geç saat 8 diyor, kargonun sitesi de ise gumrujleme yapılıyor diyor.
Bekleyeceğiz artık.
Dostum yurtdışı ürünlerde biraz takip sorunu oluyor ama gözün arkada kalmasın Amazon'dan mağdur olan birini görmedim. Bana geçen gün öyle bir kıyak yaptılar ki bu devirde baba oğluna yapmaz. Müşteri memnuniyetine inanılmaz önem veren bir firma.

Yeni konular

Geri
Yukarı