Amazon Üzerinden Alınan Razer Hammerhead Pro

alfonyonzo55

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar konu başlığı olarak en uygun bunu gördüm. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Ben Amazon'dan Razer kulaklığı sipariş ettim. Ama bu Razer'ın bir programı vardı sanırım, içinden kod çıkacak mı? Birde mesela bilgisayara format attım. Bu kod gidecek mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Not: Konu bölümü olarak en uygun burayı buldum. Yöneticilerin affına sığınırım artık. :)

Razer Kraken PRO aldığımda kod gelmişti yanında büyük ihtimal sana da gelecektir. Programın ismi Razer Synapse.
Kodu girmeden önce programı indirmelisin mail adresini gireceksin, bir nevi üyelik diyebiliriz. Daha sonra o mail adresine giriş yaptığında kodu gireceksin. Program otomatik olarak o mail üzerinde yükseltiliyor.
İster format at, ister çıkış yap istersen sil. Giriş yaptığında "premium" her zaman aktif olacak.

Anladım çok teşekkür ederim. O program benim için çok önemli açıkçası, çok işe yarıyor. İnş. kod gelir içinde. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı