Amazon yurt dışı siparişi için hangi ülke seçilmeli?

mmtgnr

Hectopat
Merhaba. Güzel bir kulaklık arıyorum Bose - Beats - Anker gibi bildiklerim,

Yurt dışından daha uyguna getirebilir miyim Amazon'dan mesela fakat orada da hep kullanılmış çok iyi durumda yazıyor ürünlerde. Sebebi nedir? Sıfır yok mudur? Bir de hangi ülkelere bakmalıyım?

Teşekkürler.

Amazon Warehouse'dan satılan kullanılmış ürünler bizim ülkemize gönderilmiyor maalesef.
Satıcısı farklı da olsa gönderenin Amazon olması gerek vergi vs uğraşmaman için. Gönderici Amazon olunca vergiyi siparişi verirken ödüyorsun.

Amazon.co.uk, amazon.de, amazon.fr, amazon.it, amazon.es, amazon.co.jp sitelerine bakabilirsin. 150 euro üzeri ürünler geçmeyeceği için 150 euro üzeri ürünler zaten gönderilemez olarak gözükür buralarda. Ayrıca ülkemizdekiyle fiyatlarının çok değişeceğini düşünmüyorum kargo + vergiden dolayı.

Yenileri de var tabii. Amazon ABD veya Almaniyaya gözatabilirsiniz. Nereden ucuza geliyorsa.

Merhaba. Güzel bir kulaklık arıyorum Bose - Beats - Anker gibi bildiklerim,

Yurt dışından daha uyguna getirebilir miyim Amazon'dan mesela fakat orada da hep kullanılmış çok iyi durumda yazıyor ürünlerde. Sebebi nedir? Sıfır yok mudur? Bir de hangi ülkelere bakmalıyım?

Teşekkürler.

150 euro sınırına takılmadan alabileceğin şöyle bir kulaklık var, fiyatına göre alabileceğin en iyi kulaklıktır dünya çapında.

30 euro kargo var ve büyük ihtimalle %20 de vergi çıkacak yani sana yüksek fiyata gelecek ama o yüksek haliyle bile çok f/p.

Bütçe düşükse de bu var tek "sıkıntısı" 60 ohm olması

Amazon Warehouse'dan satılan kullanılmış ürünler bizim ülkemize gönderilmiyor maalesef.
Satıcısı farklı da olsa gönderenin Amazon olması gerek vergi vs uğraşmaman için. Gönderici Amazon olunca vergiyi siparişi verirken ödüyorsun.

Amazon.co.uk, amazon.de, amazon.fr, amazon.it, amazon.es, amazon.co.jp sitelerine bakabilirsin. 150 euro üzeri ürünler geçmeyeceği için 150 euro üzeri ürünler zaten gönderilemez olarak gözükür buralarda. Ayrıca ülkemizdekiyle fiyatlarının çok değişeceğini düşünmüyorum kargo + vergiden dolayı.
Amazon'un kendisi satıcı olduğu vakit 150 euro üzerini direk yollamıyor doğru mu anladım ?

Geri
Yukarı