Amazon yurt dışından alınan kargo 8 gündür yolda ve hala varmadı

Kerry logistice bir şeyler yazardım ama forumdan kaılcı uzaklaştırılmak istemiyorum. Bunlar kadar boş ilgisiz her aramada sırf sipariş iptali gerçekleştirmemem için farklı cevap veren firma görmedim.

Hocan Amazon'un böyle bir şirket ile çalışmasıda çok garip.

Eski Amazon olsa şu durumda hem ürünü yollar hediye çeki tanımlardı hesabına. Ama bizim millet suistimal ettiği için kestiler yapmayı.

Bu kerry logistice nereden ulaşabilirim bir fırça çekmenin vakti geldi gibi yoksa ben rahatlayamayacağım.

Bu kerry logistice nereden ulaşabilirim bir fırça çekmenin vakti geldi gibi yoksa ben rahatlayamayacağım.

Kapalılar şu an. Ben her gün arıyorum taktıkları yok saat 5'te kapıyorlar.

Alacağım modele sokayım ya başka da bir şey demiyorum.

Sorun modelde değil. Amazon. TR'nin ilgisizliği. Global Amazon olsa sıkıştırır getirttirirdi 2 günde ama bizimkiler takmıyor. Her bağlandığın belki kerry logisticse bağlanmadan size bağlanmış gibi bilgi sağlıyordd

Bizimkilere her şey mübah ya ne denir ki.

Ya sabır, kafayı yersin ya.

Dosya Ekleri

• 1714500800928.png
    34,7 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Bende de aynısı oldu hocam. Çok garip vallahi ya bana bu hafta hep Türkiye'de dediler anlamadım çocuk oyuncağına çevirdiler iyice.

Akıllandık en azından Amazon'dan alışveriş yapmayız daha da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…