Amazon yurt dışından alınan kargo 8 gündür yolda ve hala varmadı

TR gümrükteyse 2-3 güne çıkıp ist yakınsa 24 saatte elinde olmalı. Bana da aynısını dediler ama inanmıyorum. Yukarıda paylaştım.

TR gümrükteyse 2-3 güne çıkıp ist yakınsa 24 saatte elinde olmalı. Bana da aynısını dediler ama inanmıyorum. Yukarıda paylaştım.

Bilmiyorum hocam sizin de dediğiniz gibi olabilir. Zaten artık pek güvenim kalmadı açıkçası kandırıyor olabilirler.

Bilmiyorum hocam sizin de dediğiniz gibi olabilir. Zaten artık pek güvenim kalmadı açıkçası kandırıyor olabilirler.

Ya kerry logistic ya Amazon kargoları kaybetmiş olabilir. Topu birbirlerine atıyorlar.

Ya kerry logistic ya Amazon kargoları kaybetmiş olabilir. Topu birbirlerine atıyorlar.

Olabilir ama hocam forumdan birisi de mouse sipariş vermişti o da bizimkiler gibi 19 Nisanda uçak kalkmıştı onunki geçen hafta geldi. Bence klavyelerde farklı bir durum var.

Olabilir ama hocam forumdan birisi de mouse sipariş vermişti o da bizimkiler gibi 19 Nisanda uçak kalkmıştı onunki geçen hafta geldi. Bence klavyelerde farklı bir durum var.

Siparişi ne zaman verdiği önemli. Benim uçağım rastgele güncellendi ayın 28'inde falan 19'unda uçak kalktı dediler.

10 nisanda huion grafik tabletini sipariş ettim dün gelmesi gerekiyordu kargoya vermedikleri gibi daha gümrükten bile geçmemiş adamlara soruyorum ne zaman gelir onlarda bilmiyor kaldım böyle

10 Nisanda Huion grafik tabletini sipariş ettim dün gelmesi gerekiyordu kargoya vermedikleri gibi daha gümrükten bile geçmemiş adamlara soruyorum ne zaman gelir onlarda bilmiyor kaldım böyle.

Hocam sizin iade hakkınız var. Bizde henüz o hak yok

Hocam sizin iade hakkınız var. Bizde henüz o hak yok
Hayatımda ilk defa Amazon’dan sipariş verdim illâllah ettim gerçekten bir daha verirsem ne olayım ya. Hocam mecbur bekliyoruz çünkü ürün Türkiye’de yok iade alsam gene yurt dışından sipariş edicem aynı şey

Hocam sizinki çaresizlik. Biz Amazon ucuz ve güvenilir diye tercih ettik. ilk kez mağdur oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…