Amazon yurt dışından ürün alınır mı?

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir iki sorum var. Gümrük vergisi falan gibi şeyler olur mu? Prime'ım varsa kargo ücretsiz olur mu? Parayı kur fiyatıyla Türk lirası olan hesaptan alabilir mi? Ürün ne kadar sürede gelir?

Prime olduğu için Kargo ödemezsin. Gümrük mutlaka ödersin. (Postane'de mi? fiyata mı eklenir bilmiyorum.) Ödemeyi Türk lirası hesabından onların kendi kurundan düşerler.

yaklasik 1 sene once 65 dolara klavye satin almistim kargoyla birlikte 100 dolari buldu ve bu kargo olayi urunden urune cok fark gosterebiliyo 1 aydan kisa surede geldigini hatirliyorum

Bu son ekrandan sonra ödememiz gereken bir şey olmuyor diye biliyorum. Yanlış mı? amazon.com.tr sitesinde Amazon Germany tarafından satılır ve gönderilir.
1652542128601.png

Arkadaşlar bir iki sorum var. Gümrük vergisi falan gibi şeyler olur mu? Prime'ım varsa kargo ücretsiz olur mu? Parayı kur fiyatıyla Türk lirası olan hesaptan alabilir mi? Ürün ne kadar sürede gelir?
Vergileri zaten son ödeme ekranında ödemiş olacaksınız.
Prime'ınız olmasına rağmen yurt dışı ürünlerinde kargo ücretsiz olmaz.
Mesela:
1652542342782.png

Evet, TL hesabı ile alabilirsiniz.

Üründen ürüne, satıcıdan satıcıya, lojistik firmasından diğerine değişebilir teslim süresi. Tahmini teslimat süreleri altında yazmakta.

Geri
Yukarı