Kitap Amazon'da Kemal Tahir kitaplarında indirimler

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Benim en beğendiğim Türk yazarlardandır kendisi, özellikle kurtuluş dönemindeki halkın yapısı, düşünceleri, ayrımlar ve gruplaşmaları kesinlikle gözler önüne çok iyi sermekte.

Esir Şehrin İnsanları 56 TL (Esir Şehrin Mahpusu ve Yol Ayrımı bu kitabın devam kitaplarıdır, kurtuluş döneminde işgal altında İstanbul'da başlayarak ilerleyen 3 kitaplık bir hikayedir.)
Amazon.com.tr

Esir Şehrin Mahpusu 55 TL.

Yol Ayrımı 57 TL.

Devlet Ana 58 TL, şu an benim de okumakta olduğum roman kendisi. Aralarında fiyatını en beğendim bu oldu. (Ertuğrul Bey'den, Osman Bey'in batıya doğru beyliği genişletmesini ve Osmanlı Devleti'nin hangi amaçla ve nasıl kurulduğu ile ilgili süreçteki olayları konu edinir.)

Kurt Kanunu 56 TL. (1926'da, Türkiye Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Paşa'ya yapılması planlanan suikast girişiminin arka planını konu alır.)
Amazon.com.tr

Nerdeyse bütün kitapları indirimde ve genellikle en uygun Amazon'da satılıyor, hepsini koymak istemedim size önerebileceğim ve bilgim olan kitapları paylaştım.

Kemal Tahir kitapları İthaki yayınları tarafından da basılmakta, ancak bilindiği üzere İthaki yayınları pahalı bir fiyat politikası güdüyor. Ketebe yayınları hem mizanpajı hem fiyatı hem de tasarımı ile benim en beğendiğim oldu.

Ek olarak Kurt Kanunu kitabından önce dileyen Uğur Mumcu'nun Gazi Paşaya Suikast kitabını alıp konuyla ilgili genel bilgi edinebilir. Kitapyurdu sitesinde 35 TL'den satılıyor bilgilerinize.

Geri
Yukarı