Amazon'da MSI OPTIX G27C7 1799 TL

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Hızlı ve Öfkeli.

Güzel indirim ama normal fiyatını hak ediyor muydu bu, O paraya QHD alınmaz mı?

10 sn farkla konuyu sen açtın. Konu açarken eski indirim konulara denk geldim şaşırdım.

Dosya Ekleri

• 1624225047499.png
    80,9 KB · Görüntüleme: 124
Ben anlamadım bu monitör normalde neden 2800 civarında satılıyor? Özelliklerine göre zaten 1800 Lira civarında olması gerekmiyor mu?

Ben anlamadım bu monitör normalde neden 2800 civarında satılıyor? Özelliklerine göre zaten 1800 lira civarında olması gerekmiyor mu?

Hocam hepsi 2 kdan başlıyor artık 1 mslerin bir de için içine MSI girince tabii ben aldım araştırma yapıp karar vereceğim. Arkadaşlar QHD diyorda bu fiyata o çok zor bence.

Hocam hepsi 2 kdan başlıyor artık 1 mslerin bir de için içine MSI girince tabii ben aldım araştırma yapıp karar vereceğim. Arkadaşlar QHD diyorda bu fiyata o çok zor bence.

Yok kardeş QHD yok zaten yalan o da aynı özelliklerde ASUS AOC Acer gibi markaların monitörleri de bu seviyede şu anda. Yani normalde 2800 TL olmasını gerektirecek bir özellik göremedim.
Yani 1800 TL'ye alınır onda sorun yok ama indirim yok gibi geliyor bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…