Amazon'da satılan XG2405-2 monitörün modeli nedir?

mold123

Yoctopat
Daha fazla  
Satıcının Amazon olduğu XG2405-2 model monitörü aldım. Bugün elime ulaştı fakat kutunun üzerinde XG2405 yazıyor.

İşin ilginci kutunun yan tarafındaki bandrolde ise XG2405-2 yazıyor.

Hızlı kurumlum kitapçığında hem XG2405 hem de XG2405-2 yazıyor.

Monitörün arka kısmındaki bandrollerde hem XG2405 hem de XG2405-2 yazıyor. Bandrollerin birinde sadece XG2405 yazıyor.

Gelelim NVIDIA Denetim Masası ve gelişmiş görüntü ayarlarına. Hiçbirinde XG2405-2 yazmıyor. Software tarafında her yerde XG2405 yazarken, hardware tarafında XG2405-2 de olabilirim imajı çiziyor bu monitör? Allah'ını seven söylesin bu monitör XG2405 mi XG2405-2 mi?

Son düzenleme:
Güncellenmiş versiyonlarda eski kutu kullanılması normal bir durum, firmalar bunu yapıyor genelde. MSI marka bir monitör aldığımda da aynı durum ile karşılaştım. Monitörün arkasında etiket olur en doğru sonuç orada yazandır.

Satıcının Amazon olduğu XG2405-2 model monitörü aldım. Bugün elime ulaştı fakat kutunun üzerinde XG2405 yazıyor.

İşin ilginci kutunun yan tarafındaki bandrolde ise XG2405-2 yazıyor.

Hızlı kurumlum kitapçığında hem XG2405 hem de XG2405-2 yazıyor.

Monitörün arka kısmındaki bandrollerde hem XG2405 hem de XG2405-2 yazıyor. Bandrollerin birinde sadece XG2405 yazıyor.

Gelelim NVIDIA Denetim Masası ve gelişmiş görüntü ayarlarına. Hiçbirinde XG2405-2 yazmıyor. Software tarafında her yerde XG2405 yazarken, hardware tarafında XG2405-2 de olabilirim imajı çiziyor bu monitör? Allah'ını seven söylesin bu monitör XG2405 mi XG2405-2 mi? Görsel de attım bakın lütfen.
Hocam ben de incehesap üzerinden XG2705-2 modelini aldım ve kutuda XG2705 yazıyor. Ancak ürün -2 versiyonu. Yani sizinki de -2 versiyonudur merak etmeyin. Bir de 2. versiyon olup olmadığını anlamak için sağ alttaki mavi ışık butonuna bakabilirsiniz. Eğer aşağıya doğru çıkıntılı ve kare gibi bir buton varsa 1.versiyondur. Monitörün içine gömülü ve tam daire şeklindeyse 2.versiyondur

@Hüseyin35% @Gapirkont Teşekkür ederim hızlı cevaplarınız için. Ben de aynı şeyi düşündüm fakat emin olamadım. Monitörün arkasındaki bandrolde xg2405-2 yazıyorsa fabrikadan bu şekilde çıkmış demektir ve herhangi bir yanlışlık olma ihtimali yoktur diye düşünüyorum. Yine de emin olamadım o yüzden başlık açtım.

Tekrar teşekkürler.

@Hüseyin35% @Gapirkont teşekkür ederim hızlı cevaplarınız için. Ben de aynı şeyi düşündüm fakat emin olamadım. Monitörün arkasındaki bandrolde XG2405-2 yazıyorsa fabrikadan bu şekilde çıkmış demektir ve herhangi bir yanlışlık olma ihtimali yoktur diye düşünüyorum. Yine de emin olamadım o yüzden başlık açtım.

Tekrar teşekkürler.

Dediğim gibi sağ alttaki mavi ışık butonuna bakabilirsiniz. Eğer aşağıya doğru çıkıntılı ve kare gibi bir buton varsa 1.versiyondur. Monitörün içine gömülü ve tam daire şeklindeyse 2.versiyondur. Bunu kontrol ederek içinizi rahatlatabilirsiniz. Rica ederim.

Mavi ışık butonu monitörün içine gömülü ve tam daire şeklinde. Şimdi rahatladım... İade edecem diye üzülüyordum 2500tl ye indirimde yakalamıştım çünkü. Sağolun.

Geri
Yukarı