Amazon'da SteelSeries Rival 3 Wireless 357 TL!

Hiç sağ tuşla ilgili sıkıntı yaşadınız mı?
Daha çok sol tuş ile sıkıntı yaşadım. Çünkü sağ ile sol birbiriyle aynı hissi vermiyor. Sol tuşa basarken torbaya basıyor hissi veriyor. Çok gevşekmiş gibi. İlk aldığım günden beri öyleydi. Tıklama sesi de farklı. O yönden pek memnun kalamadım. Sadece bende olan bir durum değil gördüğüm kadarı ile. Tasarımdan kaynaklı olabilir.

Daha çok sol tuş ile sıkıntı yaşadım. Çünkü sağ ile sol birbiriyle aynı hissi vermiyor. Sol tuşa basarken torbaya basıyor hissi veriyor. Çok gevşekmiş gibi. İlk aldığım günden beri öyleydi. Tıklama sesi de farklı. O yönden pek memnun kalamadım. Sadece bende olan bir durum değil gördüğüm kadarı ile. Tasarımdan kaynaklı olabilir.
Gevşekmiş gibi değil, gevşek. Benim ilkinin sağ tuşu oynuyordu ve bir süre sonra basmamaya başladı, garantiye yollamam sonucu yenisini hediye ettiler ama yenisinde de sağ tuşun solla aynı olmadığı ve daha oynak ( sağa sola esneyebiliyor ve basmak yerine hafif dokununca aşağı yukarı da oynuyor) olduğu hissediliyor. Anlaşılan kronik bir sorun.

Gevşekmiş gibi değil, gevşek. Benim ilkinin sağ tuşu oynuyordu ve bir süre sonra basmamaya başladı, garantiye yollamam sonucu yenisini hediye ettiler ama yenisinde de sağ tuşun solla aynı olmadığı ve daha oynak ( sağa sola esneyebiliyor ve basmak yerine hafif dokununca aşağı yukarı da oynuyor) olduğu hissediliyor. Anlaşılan kronik bir sorun.
Aynı durum bende sol taraf için geçerli. Fakat aldığımdan beri öyle. Sorun olarak değil de tasarım olarak öyle yapıldığını düşünüyorum. İzlediğim videolarda ve arkadaşımda aynı durum geçerli. Başka sorunları da var. 500 TL etmeyecek bir fare olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. 350 gibi rakamlara alınabilir.

İlginçtir bahsedilen sorunu ben hiç yaşamadım. Sadece iş ve okul gereği fare tekerleğini çok fazla kullandığımdan tekerleği arızalandı 1 yıl sonunda. Garantiye yolladım 1 hafta içinde sıfırı geldi. Şans meselesi demek ki çünkü nette bu tarz bir kronik sorun yorumu göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı