Amazon'da Titanfall Deluxe Edition 15 TL

Peki VPN ile etkinleştirdikten sonra her girişte VPN mi kullanmak gerekir? Eğer öyleyse sıkıntılı olur.

Peki VPN ile etkinleştirdikten sonra her girişte VPN mi kullanmak gerekir? Eğer öyleyse sıkıntılı olur.
Hayır. Steam'den Rus keyi aldıktan sonra VPN ile aktif etmeniz yeterli. Ondan sonra tekrar VPN ile oyuna girmenize gerek yok.

Vazgeçtim. Sunucularında pek oynayan kimse kalmamış sanırım. %90'ını botlarla dolduruyorlarmış sanırım takımların. Çok da istemiştim aslında bu oyunu ama kısmet değilmiş.

Vazgeçtim. Sunucularında pek oynayan kimse kalmamış sanırım. %90'ını botlarla dolduruyorlarmış sanırım takımların. Çok da istemiştim aslında bu oyunu ama kısmet değilmiş.
1000'den fazla oynayan kişi var. Her gün oynuyorum ve kesinlikle %90'ınını botlar doldurmuyor.

Ne zamandan beri oynuyorsunuz? Forumlarda bu oyunla ilgili çok fazla eleştiri yapılmış. Siz de böyle diyorsunuz. Kafam karıştı şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…