Amazon'da ucuz tişört satan yer güvenilir mi?

Pamuk polyester = örneğin %90-95 pamuk, %5-10 polyester demek, bazen %40 Pamuk %60 Polyester vs bile olabiliyor. "Likralı" ise lastik gibi esneyen, vücuda yapışan anlamına geliyor. Genelde kilolu, göbekliyseniz ne kadar büyük alırsanız alın göbeğe yapışıp çirkin görünüyor.

Kumaş olarak da berbat, polyester içine girdiği her şeyi bozuyor. Özel bir yere gidilecekse kolay bozulmasın, kırışmasın diye tek gecelik iş görür ama günlük kullanımda küfür gibi. Sabah duş alıp çıksan bile koku yapar, terletir. %100 pamuk candır, rahatlıktır.

Kumaş olarak da berbat, polyester içine girdiği her şeyi bozuyor. Özel bir yere gidilecekse kolay bozulmasın, kırışmasın diye tek gecelik iş görür ama günlük kullanımda küfür gibi. Sabah duş alıp çıksan bile koku yapar, terletir. %100 pamuk candır, rahatlıktır.
Ben bu tarz baskıları da sevmiyorum açıkçası. Doğru görüyorsam tişörtün üstünde dokusu farklı, parlak, plastik gibi duran baskılardan. Hem ağırlık yapıyor hem de zamanla dökülüyor. Doğrudan kumaşın kendisi boyanmış gibi olan baskıları daha çok beğeniyorum ama zor bulunuyorlar.

Satıcı ve gönderici Amazon'un kendisi yani güvenilir. Lakin ucuz demişsiniz ama bence ortalama tişört fiyatlarına baktığımızda pahalı. :D

1632931959027.png

Ben beğenmedim hocam her yerde giyilen jack Daniel's t-shirtini metalica ya uyarlamışlar başka güzel modeller bulursun beee :)

Diğer Metallica tişörtleri 200-400 arası ben de Metallica tişörtü istiyorum o yüzden almak istiyorum bunu.
Az önce satın aldım. Umarım iyidir. Elime geldiği zaman aklımda kalırsa buraya görüşlerimi yazarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı