Amazon'dan alınan ekran kartının garantisi var mıdır?

Cem Yağız

Decapat
Geçen hafta GT 1030 modelleri ile ilgili bir konu açmıştım ve İncehesap'ta 980 TL'lik bir model üzerinde karar kıldıktan sonra gelen öneriler üzerine belki Gaming Gecesi'nde indirime girer diye bekledim ancak girmedi. Bir de üzerine zamlandı. Bunun üzerine Amazon üzerinden satın almaya karar verdim ancak ürün sayfasında herhangi bir garanti süresi belirtilmemiş. Sizce bir sorun yaşar mıyım?

Ürün bağlantısı:

1.GIF

Muhatabınız Amazon değil bu firma. Amazon sadece size bu ürünün geldiğini garanti eder. İleride bozulursa Amazon ile işiniz olmaz.

Geçen hafta GT 1030 modelleri ile ilgili bir konu açmıştım ve İncehesap'ta 980 TL'lik bir model üzerinde karar kıldıktan sonra gelen öneriler üzerine belki Gaming gecesi'nde indirime girer diye bekledim ancak girmedi. Bir de üzerine zamlandı. Bunun üzerine Amazon üzerinden satın almaya karar verdim ancak ürün sayfasında herhangi bir garanti süresi belirtilmemiş. Sizce bir sorun yaşar mıyım?

Ürün bağlantısı:

Asus GeForce GT 1030 Phoenix OC 2GB Ekran Kartı (90YV0AU0-M0NA00) ürünün direk kendi sitesinden alırsan daha ucuza geliyor ve 2yıl ASUS Türkiye garantisi var olarak gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı