Amazon'dan alınan laptopta lekeler var

msport

Centipat
Makaleler
1
Merhaba. Bugün Amazon üzerinden aldığım Lenovo Ideapad Gaming 3'ü teslim aldım. Ürünün kutusunu açarken ekranda tozlar ve izler kasadada benzer izler olduğunu fark ettim ya da öyle algıladım. Sizce daha önceden değişime giden ya da garantiden değişmiş bir bilgisayar satmış olma ihtimalleri var mı? Varsa böyle bir durumu nasıl anlayabilirim?
Bahsettiğim izler:

Screenshot_20221223_214628_com.huawei.himovie.overseas.jpg

Ürünü açarken çektiğim videoyu tekrar izledim. Ekrandaki izlere benzer izler kasada klavyenin çevresinde de oluşup sonrasında kayboluyor aynı buğulanmış gibi. Ekranada dikkat ettim video sırasında silmemişim ve oradaki izlerde kaybolmuş. Ürünü teslim aldığımda hava dışarıda 1 derece civarındaydı sıcaklık farkından dolayı buğulanma yapıp böyle bir şey oluşturmuş olabilir mi?

Ürünü açarken çektiğim videoyu tekrar izledim. Ekrandaki izlere benzer izler kasada klavyenin çevresinde de oluşup sonrasında kayboluyor aynı buğulanmış gibi. Ekranada dikkat ettim video sırasında silmemişim ve oradaki izlerde kaybolmuş. Ürünü teslim aldığımda hava dışarıda 1 derece civarındaydı sıcaklık farkından dolayı buğulanma yapıp böyle bir şey oluşturmuş olabilir mi?

Mümkün. Dediğim gibi içinize sinmez ise iade edebilirsiniz. Fakat kutusunun bandı kapalı, cihaz yeni alınmış gibi, iade edilmiş ürün gibi durmayan, düzgün, içeriği eksik olmayan, kırık, donanım hatası vs. yok ise bence sorun yoktur.

Geri
Yukarı