Amazon'dan Asus Rog Strix GTX 1070 Almak

Daha fazla  
Daha önce hiç internetten alışveriş yapmadım, şimdi de ekran kartı pahalı diye Amazon diye bir siteden almayı düşünüyorum, galiba en büyük ve güvenilir siteymiş. Sizlerin de fikrini almak istedim, sizce almalı mıyım Asus Rog Strix 1070. Bir de OC yazanı alırsam OC yapılmış halde mi geliyor eğer öyleyse OC'suz olanını alsam kendim OC yapabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Amazon tüm dünyada çok yaygın ve güvenilir bir alışveriş sitesidir. Yaşayabileceğiniz sorunlar herhangi bir yerden alırken yaşayabileceğiniz sorunlarla aynı olacaktır. Bununla birlikte yurtdışından alışveriş yapmak için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var; T.C. kimlik numaranızın ve satın aldığınız ürünün GTİP kodunun (HS Code) en azından ilk 4 haneli kısmının gümrük kontolünde görülebilecek şekilde satın alma belgesi veya faturada bulunması zorunlu hale getirilmiştir. Bu konuda detaylı bilgiyi ilgili başlıkta açılmış konularda bulmanız mümkündür.
Ürüne gelecek olursan ASUS Strix için O8G ve A8G gibi modellerde çekirdeğin OC potansiyeli değişkenlik gösteriyor, O8G olan model daha yüksek frekanslara çıkabiliyor. Buna uygun olarak bildiğim kadarıyla O8G faklı bir BIOS ayarıyla da geliyordu, bunun dışında bir farkları yok. Yine de toplam performansa bakarsak hissedilir bir etki oluşturacak kadar farkları yoktur. Ayrıca herhangi bir modeli kendiniz de OC yapabilirsiniz, alacağınız sonuç sizin becerilerinize ve çekirdeğin kapasitesine göre değişkenlik gösterir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı