Amazon'dan Call of Duty: Ghosts Alma

melihbozer

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Amazon.com'dan Call of Duty: Ghosts almak istiyorum. Tabiki de 12$ olduğu için almak istiyorum. Fakat birkaç sorum olacak;
  • Kredi kartımla satın alsam 12$'dan fazla öder miyim? Yani ek bir ücret alırlar mı?
  • İstanbul-Zeytinburnu'nda oturuyom. Sipariş etsem gelir mi? Gelirse nereye gelir?
  • Kaç günde gelir? Önümüzdeki haftasonuna kadar gelir mi?
Lütfen arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Oyunun linki şurada;
Amazon.com: Call of Duty: Ghosts - PlayStation 3: Video Games

PS Store TR ile bir farkı var mı?

75 Euro'nun altında olunca ücret almıyolar diye biliyorum. Neyse ben en iyisi Türkiye'den alayım. :)
100 Dolar var üzeri vergiydi o galiba. Ps Store Eu farklı dünya TR farklı dünya eu kullanın daha ucuz. Playstationda key denen şey yok. Size psn hesabı verir oyunu ordan almanızı isterler. Spotçularda zaten ghost 60 tl denk bir fiyat:)

100 Dolar var üzeri vergiydi o galiba. Ps Store Eu farklı dünya TR farklı dünya eu kullanın daha ucuz. Playstationda key denen şey yok. Size psn hesabı verir oyunu ordan almanızı isterler. Spotçularda zaten ghost 60 tl denk bir fiyat:)
Tamam teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı