Amazon'dan Ekran Kartı ve İşlemci Ne Zaman Gelir?

Alperyuksell

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Amazon'dan ekran kartı ve işlemci alacağım. Biraz bilgi verir misiniz? Nasıl olur? Ne zamana gelir? Gümrük vergisi?
Kargo?

Teşekkürler.

Toplam alışverişim.
500-600$

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon şu sıralar Türkçe olarak kullanıma açıldı ve dediğiniz fiyatta kargo bedava. Benim bildiğim Amazon siz siparişi verirken normalden biraz fazla para alıyor gümrükte eğer o aldığı para yetiyorsa geçiyor, yetmiyorsa üstünü kendi tamamlıyor. Eğer hiç gümrük vergisi alınmaz yada Amazonun sizden aldığı paradan düşük alınırsa geri kalan paranız iade ediliyor diye biliyorum. Yani

Ürününüz 500 dolar. Siparişte 600 dolar alınır gümrükte vergi 100 dolarsa geçer. 150 dolarsa 50 dolar amazon tamamlar. 50 dolarsa verdiğiniz 100 doların 50 si alınır geri kalan 50 si sizin hesabınıza geri yüklenir.

Amazon şu sıralar Türkçe olarak kullanıma açıldı ve dediğiniz fiyatta kargo bedava. Benim bildiğim Amazon siz siparişi verirken normalden biraz fazla para alıyor gümrükte eğer o aldığı para yetiyorsa geçiyor, yetmiyorsa üstünü kendi tamamlıyor. Eğer hiç gümrük vergisi alınmaz yada Amazonun sizden aldığı paradan düşük alınırsa geri kalan paranız iade ediliyor diye biliyorum. Yani

Ürününüz 500 dolar. Siparişte 600 dolar alınır gümrükte vergi 100 dolarsa geçer. 150 dolarsa 50 dolar amazon tamamlar. 50 dolarsa verdiğiniz 100 doların 50 si alınır geri kalan 50 si sizin hesabınıza geri yüklenir.

Ayrıntılı bilgi için teşekkürler

Normal siparişler (alışverişin son adımında göreceğiniz gibi ) 9-14 günlük bir zamanda iletilecek diye kullanıcıya söylenir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı