Amazon’dan iade edilmiş kulaklık gelir mi?

FurkanKutlu

Kilopat
Amazon’dan Airpods Pro 2 aldım ancak birkaç yorumda jelatinsiz geldiği yazılmış. Geldiğinde telefona bağlayınca gösterdiği garanti tarihi aldığım tarihse kullanılmış olma ihtimali var mı?

Amazon'dan AirPods Pro 2 aldım ancak birkaç yorumda jelatinsiz geldiği yazılmış. Geldiğinde telefona bağlayınca gösterdiği garanti tarihi aldığım tarihse kullanılmış olma ihtimali var mı?

Hocam eğer amazon.com.tr satıcısından aldıysanız böyle bir sorunla karşılaşmanız sıfır.

Satıcı Amazon ise öyle bir şeyin olma ihtimali çok çok düşük satıcı Amazon ise aldığınız herhangi bir üründe en ufak endişe duymayın. Ben malın bende kalıp paramın iade edildiğini biliyorum. Kutusu açılmış ise belli olur kullanıldığıda belli olur. YouTube kutu açılış videosundan bakabilirsiniz.

Bu akşam geldi. Kutuda güvenlik kağıdı vardı açıp inceledim çizik vs. yoktu. Ama garanti 25 ekim gösteriyor. Apple destek uygulamasında da o kısma girdim garanti bilgileri eksik yazıyordu. Bastığımda bana aldığım tarihi sordu bugünü yazınca tarih güncellendi. Başta tarihin farklı olması normal mi?

Geri
Yukarı