Amazon'dan işlemci almak

Daha fazla  
Belirttiğiniz ürünlerin Türkiye'ye gönderimi yok. Ayrıca vergi ödeniyor, Amazon vergiyi peşin alıyor.
Genellikle 5-10 gün içinde geliyor.

Türkiye'ye gönderim seçeneğini seçerseniz daha kolay alış-veriş yapabilirsiniz. Ürünü almaya çalıştığınızda gümrük vergisi ve kargo ücretini size gösterecektir. Bunu sizden tahsil edeceği için sorun yaşamazsınız. Yoğunluğa göre değişebiliyor galiba bir haftada teslim alanda var 15 gün süren de var. Biraz şans diyebiliriz buna.

arkadaşlar Merhaba...eğer böyle bir sioarış verirsem AMAZONdan Türkiyeye kadar...

biliyorsunuz -Import fees deposit- vardir.. onu öderim zaten sorun değil ama ben şeyi metak ediyorum....... onu ödedikten sonra eşyalar ulaştıktan sonra Gümrük tekrar ödedirecek mi beni ?

WhatsApp Image 2018-01-04 at 10.11.39 AM.jpeg

arkadaşlar Merhaba...eğer böyle bir sioarış verirsem AMAZONdan Türkiyeye kadar...

biliyorsunuz -Import fees deposit- vardir.. onu öderim zaten sorun değil ama ben şeyi metak ediyorum....... onu ödedikten sonra eşyalar ulaştıktan sonra Gümrük tekrar ödedirecek mi beni ?

Eki Görüntüle 274550
Adrese kadar teslim fiyatıdır. Ek herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı