Amazon'dan Logitech G930 satın almak

Damngineer

Kilopat
Daha fazla  
Başlık pek uygun olmadı maalesef.

Amazon'dan kullanılmamış Logitech G930 satın almak ve İstanbul'a getirmek istiyorum.
Sitede 99 dolar yazan ürün için toplam ne kadar ödemiş olurum? (vergiler vs. dahil)
Gümrükten geçmesi ile ilgili sıkıntılar olduğunu duydum, sorun olur mu? Olursa ne olur, ne yapabilirim?
Kargo ücreti veya vergiler ürünün fiyatını yaklaşık ne kadar arttırır? Başka ürünler de almayı düşünüyorum ileride.

Amazon.com: Logitech Wireless Gaming Headset G930 with 7.1 Surround Sound: Electronics

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim kadarıyla vergi 150 dolar üstüne veriliyor, kargo masrafı kaç TL tutar bilemem. En fazla 110 dolara geleceğini düşünüyorum.

Vergi 75 euro dur. Yaklasik 90 dolara tekabul ediyor. 99 dolardan satin alirsaniz gumruge tabi tutulacaktir. Kargo ucreti konusuna gelirsek. Iki secenek var yavas ve hizli olmak uzere. Yavas olani secmeniz gerekmekte. Yavas olanin ucreti 20 dolar (9-15) gun teslim suresi var. Hizli olanin ucreti 50 dolar (3-4) gun teslimat suresi. Umarim yardimci olmusumdur.

Vergi 75 euro dur. Yaklasik 90 dolara tekabul ediyor. 99 dolardan satin alirsaniz gumruge tabi tutulacaktir. Kargo ucreti konusuna gelirsek. Iki secenek var yavas ve hizli olmak uzere. Yavas olani secmeniz gerekmekte. Yavas olanin ucreti 20 dolar (9-15) gun teslim suresi var. Hizli olanin ucreti 50 dolar (3-4) gun teslimat suresi. Umarim yardimci olmusumdur.
Gümrüğe tabi tutulacaktır ne anlama geliyor? Ne olacak yani, gümrükten geçmemesi gibi birşey söz konusu olmaz değil mi?

Gümrüğe tabi tutulacaktır ne anlama geliyor? Ne olacak yani, gümrükten geçmemesi gibi birşey söz konusu olmaz değil mi?

Eğer amazondan alacaksanız onlar sizden taşımada veya gümrük ile oluşabilecek tüm sorunlar için ekstra ücret alacaklar. ( G930 alacağınızı varsayarsak ) 15-20 dolar gibi bir ücret. Gerisine siz karışmayacaksınız. Gümrük ücretini amazon karşılayacak ve ürün kapınıza kadar teslim edilecek.

Merhaba, uzun zamandır Amazon'da bu kulaklığı takip ediyorum. Hatta almak istiyorum ama sanırım bu kulaklığı amazon tr'ye gönderim yapmıyor. Verdiğim adrese gönderim yapılamaz uyarısı alıyorum. 90 dolar üzeri vergiye tabii olayından haberim var, hatta bu kulaklık yılbaşında 85 dolara kadar düşmüştü ancak alamamıştım. Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı