Amazon'dan mikrofon ve ses kartı almak

mtk2K

Hectopat
Daha fazla  
Amazon üzerinden ekteki ürünleri almak istiyorum. Fakat daha önce Amazon'dan ürün almadığım için kafamda "Alacağım ürünler gümrükte takılır mı? Ülkeye girişinde ek ücret öder miyim?" gibi sorular var. Daha önce bu ürünleri veya benzerlerini Amazon üzerinden satın alma deneyimini yaşamış olan birileri yardımcı olursa sevinirim.
Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ekran kartı alacaktım Amazon'dan ne yaptıysam bir türlü satın alamadım. Ilk satin alimda senin hesabini banlayıp sana adres bilgilerini kartinin son donemdeki harcamalarini ve karta kayitli olan adres bilgini soran bir "verification" maili atiyorlar. Ona butun dogru bilgileri yazmana ragmen tekrar senden birşey fakslamanı istiyorlar onu faksliyorsun yine kabul etmiyorlar. Yani ben ne yaptıysam yaranamadım bu anlamsız şirkete o yüzden bırak kardeşim hiç uğraşma değmez ver 100-150 lira fazla hem 20 gun az beklersin.

Ben ekran kartı alacaktım Amazon'dan ne yaptıysam bir türlü satın alamadım. Ilk satin alimda senin hesabini banlayıp sana adres bilgilerini kartinin son donemdeki harcamalarini ve karta kayitli olan adres bilgini soran bir "verification" maili atiyorlar. Ona butun dogru bilgileri yazmana ragmen tekrar senden birşey fakslamanı istiyorlar onu faksliyorsun yine kabul etmiyorlar. Yani ben ne yaptıysam yaranamadım bu anlamsız şirkete o yüzden bırak kardeşim hiç uğraşma değmez ver 100-150 lira fazla hem 20 gun az beklersin.
Behringer Türkiye'de 400-500 lira. Fiyatlar biraz sıkıntılı.

Amazon'dan aldığınız ürünlerin gümrük sorunu olmaz zaten Amazon gümrük için ödenecek tutarı fiyata ekliyor.Çok güvenilir bir sitedir.Sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı