Amazondan notebook almak

Technox

Hectopat
Daha fazla  
Screenshot_2015-08-11-01-00-42.png
Screenshot_2015-08-11-01-02-23.png

Selamün aleyküm arkadaşlar yukarıda da gördüğünüz gibi uzun zamandır almak istediğim bir gamebook vatan bilgisayarda 5.500tl civarlarındaydı. Geçen dolanırken internette amazonda aynı notebook 1000dolara gördüm. Yani 2.800 tl civarı ben kafaya koydum tükenmeden almak istiyorum fakat ne yapıcağımı bilmiyorum.Bana bu konu hakkında yardım edebilicek birileri varsa çok memnun olurum :) @Recep Baltaş @MF

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo fiyatını ve %20 vergisini unutma. Ayrıca klavyenin türkçe karakterleri olmayacak, onu da düşünmen gerek. Ucuza geleceği kesin ama yarı fiyata gelmesini bekleme.
Bir de GE70 gerçekten büyük ve kalın bir dizüstü. Almadan önce bir mağazada mutlaka görmelisin bence.

Bildiğim kadarıyla Amazon Türkiye'ye gümrük vergisi fazla olduğundan ürün kargolamıyor. Gidip kendiniz almanız lazım galiba.

Amazondan ürün almak sorun yaratacaktır garanti konusunda başınızı ağrıtabilir fakat forumda oradan ürün alan çok onlara danışmalısınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı