Amazon'dan RTX 3070 satın alınır mı?

Drxxx87

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, daha önce hiç Amazon'dan ekran kartı almadım. 3070 almayı düşünüyorum, acaba garanti durumu nasıl oluyor? Sorun olunca kimle nasıl muhatap oluyoruz? Teşekkür ederim.

A

Merhaba arkadaşlar, daha önce hiç Amazon'dan ekran kartı almadım. 3070 almayı düşünüyorum, acaba garanti durumu nasıl oluyor? Sorun olunca kimle nasıl muhatap oluyoruz? Teşekkür ederim.

Amazon TR'den bahsediyorsanız ben 1-2 ürün aldım 24 saat geçmeden elime ulaştı ve sorunsuzdu. Amazon 30 gün iade prosedürü var 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Garantide aldığınız markanın garanti süresi kaç yılsa size gelen faturada satın alma tarihinden itibaren geçerli oluyor.

Ben amazon türkiyeden aldım rtx tuf 3070 coil whine vardı hiç bir sebep göstermeden iade aldılar tekrar yeniden sipariş verdim sıfırdan gelen kartda en ufak coil whine yoktu. İademi ise sebep göstermeden koşulsuz kabul ettiler. Sorarım türkiye de bu kadar sorunsuz alışveriş yapılabilen kaç tane firma yada site var?

aslında kendim almayacağım ,sahibinden.com dan bir satıcı bu şekilde almış ,biraz daha uygun fiyata satıyormuş.Tereddüdlerim çok aslında

Ben Amazon Türkiye'den aldım RTX TUF 3070 coil whine vardı hiçbir sebep göstermeden iade aldılar tekrar yeniden sipariş verdim sıfırdan gelen kartda en ufak coil whine yoktu. İademi ise sebep göstermeden koşulsuz kabul ettiler. Sorarım Türkiye'de bu kadar sorunsuz alışveriş yapılabilen kaç tane firma ya da site var?

Bunları fazla dile getirmemek lazım. Burası Türkiye. Anında suistimal edilir.

Geri
Yukarı