Amazon'dan sipariş edilen kargo tahminen ne zaman gelir?

Griffithh

Picopat
Daha fazla  
Amazon'dan perşembe akşamı kargo sipariş etmeyi düşünüyorum. Amazon Prime'ım da var tahmini olarak ne zaman gelir kargo?

Amazon'dan perşembe akşamı kargo sipariş etmeyi düşünüyorum Amazon Prime'ım da var tahmini olarak ne zaman gelir kargo.

Bir tek bende mi öyle bilmiyorum ancak eskiden Amazon Prime ile sipariş ettiğim yurt içi olan her kargo yarın sabah ya da aynı günün akşamı kapımda oluyordu, son zamanlarda ne öncelikli kargoyu kullanabililiyorum ne de bu kadar erken geliyor. Tahminen 2-3 gün diyebiliriz bence.

Öncelikle ertesi günün ilk kargolarından biri olur. Hafta sonu gelse bile dağıtıma çıkmaz. En erken Pazartesi günü öğleden sonra ya da Salı günü olur diye düşünüyorum fakat kargo nereye gidecekti acaba? Uzak bir yerse daha da uzayabilir.

Öncelikle ertesi günün ilk kargolarından biri olur. Hafta sonu gelse bile dağıtıma çıkmaz. En erken pazartesi günü öğleden sonra ya da salı günü olur diye düşünüyorum fakat kargo nereye gidecekti acaba? Uzak bir yerse daha da uzayabilir.

İstanbul çağlayan taraflarına gidecek kargo hafta sonuna gelmesini istiyordum ama olmuyormuş sanırım. Hayatımda hiç internetten sipariş etmediğim için pek bir bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı