Amazon'dan Windows anahtarı alınır mı?

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar Technopat sakinleri, iyi akşamlar. Yeni bir laptop aldım ve önceki kasamda duran Retail anahtarı laptopa bir türlü geçirmeye çalışmama rağmen hata verdi ve olmadı. Ben de yenisini almaya karar verdim. Amazon'da uygun fiyata gördüm, sizce alınır mı? Bir de cidden Amazon'dan bu kadar uzun sürede gelir mi? İyi sosyaller.

Merhaba, ben Amazon dışında bir siteden satın aldım muhtemelen aynı türde bir üründür. Mail olarak gönderdiler girdim, 2 yıla yaklaştı bir sorun olmadı. Bir yerde şirket lisanslarından alırsanız ve lisansa tanınmış toplam bilgisayar sayısını geçerse lisans yetkisiz kalır denmişti. Benim başıma gelmedi ama gelse de 20 lira yani her yıl yeni bir tane alsam da üzülmem.

Sorun olacağını sanmıyorum, birçok kez aldım ve şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Amazon'da yazan gönderim süresini dikkate almayın, size bir şey göndermiyorlar, mail, Whatsapp ya da Amazon mesajlaşma kısmından size ürün anahtarını iletiyorlar.

Sorun olmaz diye düşünüyorum, genelde sağlamlisans'ı öneriyorlar.

Mini bir kumar mahiyetinde olsun derseniz:
Home lazım hocam.
Sorun olacağını sanmıyorum, birçok kez aldım ve şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Amazon'da yazan gönderim süresini dikkate almayın, size bir şey göndermiyorlar, mail, Whatsapp ya da Amazon mesajlaşma kısmından size ürün anahtarını iletiyorlar.
Anladım, kargo süresine dikkat etmemem gerek.
Merhaba, ben Amazon dışında bir siteden satın aldım muhtemelen aynı türde bir üründür. Mail olarak gönderdiler girdim, 2 yıla yaklaştı bir sorun olmadı. Bir yerde şirket lisanslarından alırsanız ve lisansa tanınmış toplam bilgisayar sayısını geçerse lisans yetkisiz kalır denmişti. Benim başıma gelmedi ama gelse de 20 lira yani her yıl yeni bir tane alsam da üzülmem.
Pekala.

Dün gece 3'te sipariş ettim 15 TL'ye Home anahtarı ve 2 saatte geldi fakat laptop hiçbir keyi kabul etmiyor. Eğer biraz daha fikir bulamazsam ayrı konu açacağım, teşekkürler bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı