Amazon'un verdiği $10 kredi nasıl kullanılır?

zilyoner

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jailor's Room
Daha fazla  
Amazon daha önceden 5 dolar kod vermişti. Prime üyesi olduğum için mobil uygulamasını indirirsem 10 dolar daha verecekti. İndirdim ve "claim" e tıkladım. Claimed yazdı ve tik çıktı fakat ben bunu nasıl kullanacağım bulamadım. Yardımcı olurmusunuz?
Not: Daha önceden verdiği 5 dolar krediyi de kullanamadım. Yani toplam 15 dolar kredim olması gerekiyor site üzerinde hediye olarak.

Daha önce böyle bir durum yaşamıştım. Satıcısı ve göndericisi amazon olan bir ürünü sepete eklediğinde ödeme kısmındayken -15 dolar şeklinde gözükmesi gerekiyor. İstersen bir üründe dene olmuyorsa müşteri hizmetleri ile iletişime geç.

Daha önce böyle bir durum yaşamıştım. Satıcısı ve göndericisi amazon olan bir ürünü sepete eklediğinde ödeme kısmındayken -15 dolar şeklinde gözükmesi gerekiyor. İstersen bir üründe dene olmuyorsa müşteri hizmetleri ile iletişime geç.
Anladım, teşekkürler. Deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı