Çözüldü AMD 2020 Adrenalin'den sonra monitör açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AlphadoX

Hectopat
Konuyu uzatmadan giriş yapayım. AMD 2020 Adrenalin Software programını indirdim, kurdum, yeniden başlat dedi, yaptım fakat şu an monitörüm açılmıyor, ekrana görüntü gelmiyor. HDMI söküp yeniden taktım, monitörü kapatıp açtım fakat sadece "no signal" yazısı verip gitti, yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Intel işlemci mi kullanıyorsunuz? Eğer öyleyse onboard'dan görüntü almayı bir deneyin. AMD sistem ise de evdeki başka bir monitör/TV kullanarak deneyin.

Sürücü sorunlu evet, ama görüntü alamama sorunuyla karşılaşmamıştım.
Intel işlemci mi kullanıyorsunuz? Eğer öyleyse onboard'dan görüntü almayı bir deneyin. AMD sistem ise de evdeki başka bir monitör/TV kullanarak deneyin.

Çözüm
gecenlerde aynı hata bendede vardı ekran kartından sokup anakarta bagladıgımda monutoru göruntu gelmıstı ama ekran kartına tekrar taktıgımda pc otamatık kapatıyordu bende arıza psu da cıktı

çok teşekkürler sanırsam benim monitörde bir sıkıntı var Ryzen 5 2600x işlemcim TV'ye bağladım ve görüntü geldi program tamamen kurulup pc yeniden başlatıldıktan sonra monitöre tekrar bağladım ve şuan tekrar monitörden kullanabiliyorum fakat monitör sorunlu sanırsam çünkü TV'de ekrana Gigabyte yazısı ve bios ayar kombinasyon ekranı geldi fakat ben bu ekranı monitörde pc açılırken görmüyorum ve ne zaman biosa girmeye kalksam aynı az önceki olay gibi monitör açılmıyor.Ne yapsam acaba :/ (edit:hatta bu sorun hakkında da konu açtım fakat cevap alamadım Gigabyte B450M S2H BIOS'a girmeye çalışıyorum fakat monitör açılmıyor - Technopat Sosyal

Son düzenleme:
AMD'nin yaptığı son güncellemeden sonra monitörde bir takım sıkıntıları bende yaşıyorum ama şuan bir sıkıntı yok.
Son desteklerde biraz afallıyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı