AMD 24.3.1 güncellemesi yapıldıktan sonra bilgisayar açılmamaya başladı

Maxtoric

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar gelen güncellemeyi yaptım yeniden başlattım bilgisayar yuvarlak şey döndükten sonra DisplayPort sinyal yok yazıp ekran gelmiyor. Maalesef güvenli moda ne yaptıysam giremedim USB takıyorum ama kurtarma kısmında sıfırla var ne de başlangıç seçenekleri var. Ne yapacağım?

Güvenli moda girip sürücüyü kaldırmadan görüntü vermeyecek, bunu chipset sürücüsü yüklü olmadığı için yapıyor.
Ama sadece Windows 10 yüklü HDD'de güvenli moda geçebiliyorum. Windows 11'de kurtarma menüsü bile açılmıyor. DDU Windows 11'deki sürücüyü bulamaz mı?

Format atınca ilk kurmanız gereken sürücü chipset, bunu kurmazsanız aynı şeyi yaşarsınız.
Anladım keşke manuel silebilseydim AMD utility clean bir işe yaramadı acaba Windows 10'da driveri indirsem yükleme kısmında yükleme konumunda win11 diskini seçsem kendi kurmaz mı? Çünkü format atmak istemiyorum.

Olmaz o şekilde, önce GPU sürücüsü kaldırmanız gerekiyor.
Dediğim gibi Windows 11e erişemiyorum dosyalardan kaldıramadığıma göre mecburen yedekleme yapıp öyle formatlayacam ki format atmak istemememin sebebi verilerin yüksek olması ve kurduğum HDD'de explorerin bile zor açılması. Uğraşlarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı