AMD A10 7850K'lı Sistem Nasıldır ?

O zaman şu sistemi öneririm. Depolama alanı az olduğu için birde şu Ssd'yi eklerseniz tadından yenmez.
Hem sistem hızlanır, hoş olur, depolama alanı artar. Bütçeyi aşıyorsa Ssd'yi çıkarabilirsiniz.
Ekran Alıntısı.PNG

Aslında önerdiğiniz sistem çok hoş kanaatimce. Ve bende 8-9 yıllık bir Samsung 160 GB HDD var, onu kullanmayı düşünüyorum masraftan kısmak için. Birşeyi de sormadan geçemeyeceğim, Bir çok kişi AMD A10'lu APU sisteme oyun için temkinli yaklaşıyor. Nedense i3 4160 modeli ön plana çıkıyor, sebebi ne ola ki ?

Aslında önerdiğiniz sistem çok hoş kanaatimce. Ve bende 8-9 yıllık bir Samsung 160 GB HDD var, onu kullanmayı düşünüyorum masraftan kısmak için. Birşeyi de sormadan geçemeyeceğim, Bir çok kişi AMD A10'lu APU sisteme oyun için temkinli yaklaşıyor. Nedense i3 4160 modeli ön plana çıkıyor, sebebi ne ola ki ?
Kullanıcılar harici ekran kartını çok seviyor :D . Yoksa APU'lar gayet güzel performans sağlıyor.

Bende sizin gibi Apu sistem düşünüyordum ancak imzamdaki sistemi topladım maaliyetide kasasiz ve hddsiz 1100 lira oldu bi göz atın 860K gayet iyi bir işlemci. Hepsiburada.com da yanlışlıkla 100tl ye satıldı. Sahibindende hala 150-200 arasına satan bulabilirsiniz.

Arkadaslar A10 yerine A8 olsa nasıl olur sadece cekırdek farkı oluyor sanırım butcede düşük bi yardımcı olurmusunuz

Zafer arkadaşım sanırım haklısın kullanıcılar ayrı bir ekran kartı olsun istiyor herhalde :)

Bu arada Anıl arkadaşım senin yaptığın sistemi ben de az kalsın topluyordum, Uygun fiyata aynı işlemciyi satan biri bulmuştum ancak benden önce biri alınca iş yattı :) Bütçem aslında bakarsanız 1000-1100 lira civarı. ancak bunun içinde HDD yok çünki dediğim gibi 160'lık HDD'em var. Ancak AMD A10 sistemle ARMA 3'ü Low ayarlarda anca oynadıklarını gördüm bu da beni şüpheye düşürdü. nedense kafam daha da çok karıştı.

Zafer arkadaşım sanırım haklısın kullanıcılar ayrı bir ekran kartı olsun istiyor herhalde :)

Bu arada Anıl arkadaşım senin yaptığın sistemi ben de az kalsın topluyordum, Uygun fiyata aynı işlemciyi satan biri bulmuştum ancak benden önce biri alınca iş yattı :) Bütçem aslında bakarsanız 1000-1100 lira civarı. ancak bunun içinde HDD yok çünki dediğim gibi 160'lık HDD'em var. Ancak AMD A10 sistemle ARMA 3'ü Low ayarlarda anca oynadıklarını gördüm bu da beni şüpheye düşürdü. nedense kafam daha da çok karıştı.

Hala sahibinden sanalpazar gibi sitelerde satanlar mevcut. Bence Apuya yönelmeyin çünkü yetersiz kalıyor günümüz oyunlarında ileride ekran kartı taksanız da paranıza yazık olur. İşlemci performansı açısından 7850K ile tamamen aynı zaten 860K

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı