Amd A10 7860k sistem tavsiyesi

teknomanyak35

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar,
Böyle bir sistem toplamak istiyorum görüş ve önerileriniz nelerdir ?
Fiyat olarak 1500 TL'yi geçmemesi lazım ama ne kadar aşağı olursa da benim için daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

capture1.jpg

Yok mu cevap verecek kimse ? :/

Knk iyi olmuş ama bence Msi A68hm-e33 v2 al istersen bende aynı sistem topluyorum ileride upgrade ediceksen önce dual graphics ekran kartı düşünme rx-470 yada gtx960 düşün. Hangi siteden topladın bende o sitesen harddisk bakayım.

Upgrade düşünmüyorum yani bu sadece akşamları eve geldiğimde makul miktarda oyun ihtiyacımı karşılasın yeterli. Bu sisteme 300w olan bi kasa yeterli olur mu ki olursa eğer fiyatta düşüreceğim şeyler var kasada dahil olarak.

Unutmuşum bi de anakartı bilerek seçtim aslında gigabyte ga-f2a68hm-ds düşünmüştüm ama msi hoşuma gitti daha fazla usb giriş yeri var. Sizce ?

Yardımcı olabilecek var mı ?

AMD A10 7890K kullanman senin için daha iyi olur 550 TL civarında bir fiyatı var ayrıca stok fanı gayet kaliteli olduğunu biliyorum A10 serisinin şu anki son ürünü.
Kasayı da 400W seçmen bence daha iyi olur hemde senin maliyetini düşürür zaten sistem en fazla 300W harcıyor olacaktır.
Anakartlar arasındaki farkları bilmediğimden bir şey diyemem fakat MSI A68-HM E33 V2 bana daha uygun gözüktü.

AMD A10 7890K kullanman senin için daha iyi olur 550 TL civarında bir fiyatı var ayrıca stok fanı gayet kaliteli olduğunu biliyorum A10 serisinin şu anki son ürünü.
Kasayı da 400W seçmen bence daha iyi olur hemde senin maliyetini düşürür zaten sistem en fazla 300W harcıyor olacaktır.
Anakartlar arasındaki farkları bilmediğimden bir şey diyemem fakat MSI A68-HM E33 V2 bana daha uygun gözüktü.
Teşekkür ederim verdiğiniz cevap için. A10 7890K daha mantıklı olacak gibi. Şuan da araştırma içerisindeyim. Aslında intel tabanlı bir sistemle kıyaslama yapıyorum. Ekran kartı harici olması daha iyi mi olur sizce ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı