AMD A10 7870K vs 7890K

anıl çatan

Hectopat
Daha fazla  
Yeni sistem toplayacağım fakat hangisini alsam karar veremedim. Aralarında pek bir fark olur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
7890K'da yeni Wraith soğutucu var. Performansı iyi ve en önemlisi sessiz bir soğutucu. İşlemciler arasında devasa bir fark yok, yenisini almak her zaman iyidir. 7870K alıp sesten şikayetçi olmak hiç mantıklı değil.

Yanılmıyorsam 7870K 480, 7890k 560 TL herhalde. Aradaki 80 TL farka Wraith cooler ve 0.2 GHz. Senin tercihin ama yenisi iyidir. Bence vaktin varsa yeni APU'ları bekle, asıl performans artısı orada olur. Çünkü GPU'sunu güncellerler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben dün izledim bunu fark ettimde A10 yerine A8 almak çok daha mantıklı. Aralarında 200 TL fark var ama FPS farkı o paraya değmiyor benim görüşümce. Videoyu izleyin birde internetten fiyatlarına bakın siz karar verin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı