AMD A10 7970K sisteme ekran kartı önerisi

GrinnTiex

Kilopat
Daha fazla  
2 yıl önce ucuz fiyata PC toplama rehberindeki bilgisayarı toplamıştım fakat artık yeni nesil oyunları oynatacak bir ekran kartı istiyorum. Witcher 3 oynatıyordu fakat Blood and Wine'da çok kasmaya başladı. Bütçem 500 lira. Blood and Wine'ı high-normal grafikler arasında oynatacak ve işlemciyle uyumlu bir ekran kartı önerebilir misiniz? Çok aradım fakat çok bilgim olmadığı için danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıl önce ucuz fiyata PC toplama rehberindeki bilgisayarı toplamıştım fakat artık yeni nesil oyunları oynatacak bir ekran kartı istiyorum. Witcher 3 oynatıyordu fakat Blood and Wine'da çok kasmaya başladı. Bütçem 500 lira. Blood and Wine'ı high-normal grafikler arasında oynatacak ve işlemciyle uyumlu bir ekran kartı önerebilir misiniz? Çok aradım fakat çok bilgim olmadığı için danışmak istedim.
PSU'nuz nedir ?
RX 460 (560),GTX 1050 alabilirsiniz . Fiyatı biraz daha yükseltebilirseniz GTX 1050 Tİ alabilirsiniz 1080p'de besler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı