AMD A4 6300 APU Radeon HD 8370D Sistem Oyun Performansı Nasıldır?

gny29

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben bir bilgisayar almak istiyorum ve internette bu donanımlara sahip bir bilgisayar buldum:
  • VIBOX Vision 2 - 3.7 GHz AMD 2x Core, Radeon HD 8370D, 8 GB RAM, 1 TB, PC -3.7 GHz (3.9GHz Turbo) AMD A4 6300 Dual Core APU CPU Processor
Pek bilgisayarlardan anlamadığım için size sormak istedim. Ben bu bilgisayar ile hangi oyunlari nasıl bir şekilde oynayabilirim?

Bütçeni belirtirsen sana yardımcı olabiliriz .
Yani bütçem yok. Ben bu bilgisayarı alacağım fakat neler yapabildiğini merak ediyorum. Oyun açısından nasıldır felan? Ben bu biligisayara cs: go , fifa 17 , pes 2017 , cod: bo3 , battlefield 1 , felan yükleyince ne olur? En önemlisi de ben bu bilgisayar ile gta 5 oynamak istiyorum. Bu bilgisayar gta 5 kaldırır mı? Kaldırır ise hangi ayarlarda kaç fps ve de en yüksek fps'i hangi ayarlarda alabilirim?

Bu bilgisayarla sen sadece cs go oynarsın .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda adam full ayarlarda 10 fps alıyor orta ayarda 60 fps almaz mı bu pc şimdi?

Dostum, öncelikle erkan kartı bir bilgisayar için çok önemli ekran kartı ile işlemci bir arada uyumlu olmalıdır aksi takdirde sistemin oyunlarda sıkıntı yarabilir.
Diğer donanımlar için şöyle demek isterim;
En az sekiz gb bellek ve hızı binaltıyüz ghzlik belleğe sahip olman lazım.
Sisteminde en az bi ssd olması lazım

Peki ya bu nasıl diğerine göre:

Shinobee PC Gamer (AMD A8-6500K 4x4.1MHz RAM 8GB DD 1TB AMD Radeon HD 8570D USB3 Engraver DVD

Processor 4-Core AMD A8-6500K 4x 4.1GHz - 22x Engraver DVD DL 8GB Ram - 8192 MB DDR3 - DD 1TB memory card: AMD FM2+ APU - AMD HD 8570D DVI/VGA

Bunu almak yerine bütçeni belirtirsen daha iyi bir pc toplayabiliriz sana

LG-D724 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar ben bilgisayar toplayamam çünkü bu bilgisayarlardan birisini alıp hem okul hem de böyle azıcık oyum oymamak istiyorım fakat böyle tam bir gamer değilim o yüzden ve de yurt dışında yaşadığımdan nerede ne ucuz felan bulmak için uğraşmayın sadece bu bilgisayarlardan hangisi daha iyi söyleyebilirseniz iyi olur

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı